Automaa lahti, ryöstäjiä

Kyselin jäähdytintä autooni lahden automaasta, hinta 526e, tilattava !
Konalan automaassa "hyllyssä" hinta 220e ! Hyvät katteet lahden automaalla !
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no johan on kallista,jäähdyttimiä voi ostaa alle 100€ ei niistä mitään omaisuuksia tarvii maksaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tällen meillä kirjoitti:

Kyselin jäähdytintä autooni lahden automaasta, hinta 526e, tilattava !
Konalan automaassa "hyllyssä" hinta 220e ! Hyvät katteet lahden automaalla !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu