Tahtoisi nuoren äidiksi!

Annina95

Mun tilanne on vähän vaikee ku oon tosi rakastunu yhtee 25 wee pojuu, se on tosin kihloissa yhden kaameen horatsun kanssa! Niil on pari kk vanha vauva joka on tosi ylisöpö ja oon päättänyt et tahon lapsen tän ihastukseni kans.. Oon niin valmis äidiks ku peruskouluki on ohi ja nyt oisi just nii sopiva ikäne äidiks

9

164

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • juurikinnnoin

      Jos oot muka jo niin aikuinen, miksi ihmeessä yrität hajottaa toisen perheen? Jos tämä tyyppi sinua kivaksi sanoi, se voi olla ihan hyvin pelkkä kohteliasuus. Vaikia ymmärtää... Mietis, jos nyt jostain syystä tämän miehen itsellesi saisit ja jopa sen lapsen hänen kanssaan, miltä sinusta tuntuisi, jos joku päivä teidän onnelliseen perhe-elämäänne tuppautuisi nuori tyttö, jonka miehesi sitten ottaakkin ja jättää sinut. Jäät kaksin lapsenne kanssa. Niin luultavammin tulisi käymään myös tämän miehen nykyiselle puolisolle, tuskin sinä haluat alkaa heidän yhteiselle lapselleen äitipuoleksi, paitsi tietenki jos mies haluaa osallistua lapsen elämään sataprosenttisesti.

      • Annina95

        Mies siis väittää mulle et rakastaa tota haaskaa ja kosi sitä, ne on mukamas ollut jotain 5 vuot yhes.. Ei olla viel kunnol kereetty puhuu ku muutaman kerran pihal ja facessa. Rakkaani väittää et oon todella lapselline ku hänee ihastunu ja blaa blaa blaa.. Tiedätkö sä miltä tuntuu näh oma rakkaansa toisen kanssa ku lapsen sen kanssa tahot? Itken itteni unee monena iltana ku nää rakkaani kävelemäs käsi kädes sen huoran kans.. Oon valintani tehny ja sen lapse taho, saan viel mieheni mua rakastaa!


      • dadfasadas
        Annina95 kirjoitti:

        Mies siis väittää mulle et rakastaa tota haaskaa ja kosi sitä, ne on mukamas ollut jotain 5 vuot yhes.. Ei olla viel kunnol kereetty puhuu ku muutaman kerran pihal ja facessa. Rakkaani väittää et oon todella lapselline ku hänee ihastunu ja blaa blaa blaa.. Tiedätkö sä miltä tuntuu näh oma rakkaansa toisen kanssa ku lapsen sen kanssa tahot? Itken itteni unee monena iltana ku nää rakkaani kävelemäs käsi kädes sen huoran kans.. Oon valintani tehny ja sen lapse taho, saan viel mieheni mua rakastaa!

        hmm, minä en oikein ymmärrä tätä teidän tapaanne haukkua naisia, joista ette pidä. Eli täsä tapauksessa haukut huoraksi naista, joka on ihastuksesi kihlattu.

        Huora on nainen (tai voi olla mieskin), joka maksua tai muuta vastaavaa palkkiota vastaan tarjoaa seksuallisia palveluja, eli seksiä.

        Tuskin kukaan perheellinen nainen lähtee jakamaan itseään ympäri kyliä rahan toivossa.


    • provo provo

      provo provo provo

      • Annina95

        mitä edes on provo voiks puhuu selkeet suomee et muut ymmärtää.. Mua vaan ärsyttää nyt pahasti ku tänää tipahti postiluukust kutsu häihi.. Mun edellinenki boifrendi oli 25 ja seurusteli kunnes mut tapas yleensä tää tyttö saa mitä tahtoo (:


    • .,mnbvcx

      Hääkutsuja harvemmin lähetellään hyvänpäivän tutuille, ettehän te ole tavanneet kuin pari kertaa.

      • Annina95

        Se akka tuntee mun äidi ku asutaa naapurissa.. Ne yhdes puhelee jotai vauvajuttuja ja meidän äiti on suostunu hoitaa niide muksua välil..


    • -

      Typerä provo koko aloitus!

    • MeePoisMunNetistä

      typerän typerä provo! johan ton nyt vieläkin typerämpi ihminen näkee

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      76
      4558
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3793
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      148
      3516
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      43
      1997
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      126
      1074
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      138
      1000
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      943
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      847
    Aihe