Autokouluun Kempeleessä

Kesällä tarkoitus suorittaa b-kortti ja autokoulu nyt hakusessa, näköjään kempeleeseen tullut/tulossa ajo-opisto vip onko, hyvä paikka?, Eikö mäenpään autokoulua enää ole, kaveri kehui sitä hyväksi ja edulliseksi?
4392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mihimpä se mäenpää olis muuttanut? Kyllä se ainakin minusta on vielä paikallaan. Ihan positiivisia juttuja olen siitä koulusta kuullut...

Äänestä
  • Mäenpään nettisivuille kun yrittää mennä niin kääntää suoraan ajo-opisto vipin sivuille, sillä vaan ihmettelin.

    Äänestä

ainakin vielä pulju on pystyssä vaikka taitaa eri nimellä kulkea.. siisti mesta =)

Äänestä

Sinne vaan konttorilla näytti olevan uutta kalustuo,on tulollaan sinne,hessulle 2008 saksasta var.golf.vitun ilmannen,kai sillä asuu jo kommari naapurissa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mk kirjoitti:

Kesällä tarkoitus suorittaa b-kortti ja autokoulu nyt hakusessa, näköjään kempeleeseen tullut/tulossa ajo-opisto vip onko, hyvä paikka?, Eikö mäenpään autokoulua enää ole, kaveri kehui sitä hyväksi ja edulliseksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu