Soita minulle..

..pyydän!!
5218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

minä olen jo yrittänyt, tuli huti.

Äänestä

jaa,mistä vihreästä..?soita sä mulle.

Äänestä

pieni vinkki vielä kaikki siihen osuvat voi sitten soitella rakkailensa.

Äänestä

Soittaisit vaan ja puhuisit vaikka ihan huuhaata diipadaapaa, mä olisin silti haltioitunut.

Äänestä

En soita, aikaa kulunut jo liikaa että voisin tuosta vain soittaa..

Mihinpäin viestisi osoitat? Ei näistä ota selvää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


unelmia vihreästä.. kirjoitti:

..pyydän!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu