Soini ei tuhlaa kesäpäiviä...

...suomalaisten edun takia. Kyllä pitää takuuvarmasti päästä Audin takapenkille ja eläkevirkaan, jotta Timo vaivautuu takkia kääntämään aurinkoisena kesäpäivänä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi teitä v-n katkeria! Säälittävää p-kaa...............Hyppää naruun, se helpottaa!

Äänestä
  • Minkä sille mahtaa, että Soini hallituskiimassaan tommosia laukoo. Läpimätä pyrkyri on koko mies.

    Äänestä

  • Aika läpinäkyvää kirjoitti:

    Minkä sille mahtaa, että Soini hallituskiimassaan tommosia laukoo. Läpimätä pyrkyri on koko mies.

    Kun olisikin vaan pelkkä pyrkyri, mutta kun on laiskakin kun lapamato.

    Äänestä

  • Työ tekisi hyvää kirjoitti:

    Kun olisikin vaan pelkkä pyrkyri, mutta kun on laiskakin kun lapamato.

    Odottakaas jos ja kun Soini menee hallitukseen, niin saatatte pian toivoa että olisi laiskempi. Oletan että hän pistää tuulemaan ja kannatan sitä.

    Hyvä Perussuomalasiet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näin sanoi Timo kirjoitti:

...suomalaisten edun takia. Kyllä pitää takuuvarmasti päästä Audin takapenkille ja eläkevirkaan, jotta Timo vaivautuu takkia kääntämään aurinkoisena kesäpäivänä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu