Kohta Canucks kärsii finaalin avaustappionsa lukemin 3-1. Burrows törmää vahingossa jäähyaition oveen ja menettää etuhampaansa et sillei hei!
Ring ring
7
61
Vastaukset
- Nuori ja komea
Peli päättyy 4-1 Bruinsille hei!
- -Lumiukko
Onkohan Isolla Zetalla jotain osuutta tuohon vahinkoon? Hähähähäää!
- -Lumiukko
3-0 tai 1-0 hei!
- 30
eieiei kaikki väärässä. Vancouver voittaa tämän pelin 3-2.
- Sedinin vetelät
Painuppas vittuun senkin pahanilmanlintu. Sua ei täällä kaivata, olet nimittäin ainoa Vancouverin kannattaja. Täällä ei suvaita muita kuin Bruins-faneja.
- Boston ainoa oikea
Ja Sami Salo menettää tänään toisenkin kiveksensä nimittäin Charan lämäristä :) Salon suvunjatkaminen onkin sitten jatkossa vähän hankalampaa.
Salon ura loppuu siihen ja Vancouver lamaantuu tosta kirpaisevasta tällistä niin pahasti että häviävät kaikki loputkin pelit.
Ennen kaikkea toivois että Sedineiltä pamahtaisi paikat rikki jotteivat olisi leiveine perseineen kaikkien tiellä.
Boston tän sarjan hoitaa katotaan vaan. 4-3 voitot nimittäin.... - S-Kyösti
No se oli selvää pässinlihaa. Kyöstillä on vahva usko siihen, että jos Bruins voittaa seuraavankin pelin, se vie koko paskan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32721Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062541Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42239Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441855- 321443
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141433- 1761155
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011134Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201053Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81938