olin tänään de mcdonaldsissa ja SUOMENruotsalaiset surkimukset haukkuivat kokopaikan kun heillä on kuulemma ruotsissa paljon parempi mäkkikin, lol:-)
Eikös nämä vitun alintakastia olevat eläimet voisi mennä sitten sinne ruotsiin kun siellä on kerta niin kaikki paljon paremmin?
Venäläisen, Saksalaiset jne kaikki on OK, mutta hurrit on aivan vitun raivostuttavaa porukkaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VITUN PASKAN TÄRKEÄT ALI-IHMISET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de paskapaikka
4
165
Vastaukset 4
- stackars dig
Steg du upp med rumpan före när du SKRIKER så förfärligt.Mitt treåriga barnbarn bär sig åt på precis samma sätt,men hon är i trotsåldern,du tycks ha blivit kvar där.
Du är alltså av den åsikten att finlandssvenskar inte får kritisera nånting?Skall vi bara vara ödmjuka och be om ursäkt att vi finns?Jag har också besökt mcdonalds som har varit uruselt skötta,visst får väl kunden säga sin åsikt.
- Virtanen05
Låter mer som sveriges finnar, tänk att nästan en halv miljon finnar har flyttat till sverige sen reser de hit och klagar på allt!
- nylandsbo
Samma åsikt,de är så jättesvenska när de kommer på besök.Men det är klart att vi finlandssvenskar får skulden,vi är ju allmänna syndabockar.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 71559
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671078Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.261926- 69799
- 63778
- 75741
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?22676Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?138647Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran69641- 42599
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32578- 54563
- 55528
Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?102526Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.42514- 48509
- 38509
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40493- 30483
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20478