Kysynpähän vaan.

Ei kysyvä tieltä eks

Onko kellään enempi vähempi kokemusta ajamisesta Seat Ibiza st.Kovasti ainakin mainoksessa korulausein ,sitä ylistetään.Itsellä ei ole ollut tilaisuutta sitä koeajaa,ja eihän lyhkäisellä koeajo lenkillä autosta voi saada riittävää kuvaa.
Pitäneeko esim nämä mainoksen ilmoittamat polttoaine kulutuslukemat paikkaansa.Autolla tulisi ajoa noin 25000 km per vuosi.Entäpä sitten huoltojen hinnat.Ovatko vertailukelpoisia muihin saman hintaluokan autoihin.Mitenkä takuu on pelannut.Niin sehän on vain kaksi vuotta.

1

273

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kysynpähän vaan.

      Eipä taida Ibiza st olla kovin suosittu auto,kun yhtäkään vastausta ei ole tullut.
      Taisi kyllä olla tämä kyselynikin sunnattu väärälle palstalle.Siirrynkin katsomaan löytyykö Seatin omalta palstalta tietoa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      106
      1075
    2. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      137
      804
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      197
      730
    4. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      47
      697
    5. Töysä otsikoissa

      Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!
      Alavus
      29
      666
    6. Lähdetkö kanssani

      syömään joskus😘
      Ikävä
      67
      661
    7. Ketä haluaisit suudella?

      🤣
      Ikävä
      47
      620
    8. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      59
      545
    9. Mistäkö haaveilen

      Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä
      Ikävä
      29
      541
    10. Kuinka hyvin kestäisit?

      Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?
      Sinkut
      102
      530
    Aihe