Kaikki kolme ovat trendikkäitä ja kansainvälisiä henkilöitä ja tunnettuja ympäri Eurooppaa ja ovat matkailleet ja asuneet useassa eri maassa.. Te juntit olette kateellisia koska ette ole koskaan päässeet peräkammaria pidemmälle ja sossun tuella elätte. Itsekin olen matkustellut Thaimaassa,Intiassa,Ausseissa,Jenkeissä,Briteis ja Uudessa Seelannissakin.. Mulla on myös yhteyksiä kaikissa näissä paikoissa vaikuttaviin ihmisiin ..ym..Kaikki nämä kolme ovat suosittuja niin tuolla ulkona, kuin Facebookissakin..
Fanitan Veksiä,Nikitaa ja Anzzya!
_tyttötaustalta22v_
391
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Juha Valjakkalan maine nyt on kaukana suosiosta. Varmaan maksaisi että siitä eroon pääsisi
joo nikita tunnetaan Ruotsissa hiukan kyseenalaisemmista syistä, sen lisäksi on matkustellut ihan niinkin kaukana kuin Baltian maissa minkä olen elinkautiseltaan ehtinyt.
Veksi on tunnettu simasuu ainakin Kanarialle suuntautuneilta junttilomareissuiltaan - tuskin minkään muu kansa Euroopassa kykenee olemaan irtautumatta omista kulttuurisista juuristaan kuin perussuomalainen (usein myös poliittiselta vakaumukseltaan persumielinen) töllipoika.
Anzzy taas on tyypillinen narsisti, jonka jutut harvemmin täsmäävät totuuden kanssa tai ainakaan ilman väritettyä sellaista.
Sekä tietenkin että aloittaja on patologinen idiootti, jonka naiivi hyväuskoisuus on valmis sulattamaan varmemmaksi ainoastaan joulupukin olemassaolon kuin nettitrollien syytämät valheet.
Amsterdamin gaybaareissa pyörineitä miähiä arvostan!!