Antakaa hyvät ihmiset vinkkiä minne kannattais mennä nyt jussina. Missähän järven tai meren rannalla olis kunnon menot : tanssit, mökit,grillikatokset, kesäteranssi, saunat ja porukka noin 30v- 50v... Asumme Keravalla, ihannematka olis 50km- 200km kohteeseen.
Vastaukset 3
- Abigeil
Samaa mietin minä. Olisi kiva saada sinkkuilu juhannuksiin vaihtelua ja tehdä jotain poikkeavaa :) Vinkatkaa joku kiva menovinkki tälläselle 37.v sinkku naiselle :)
- jebulis jees
mie olen yhen juhannuksen ollu keravalla panama jackissa ja ei ollu oikein mitään erityistä ollenkaan..
- juhla_jaloin
Tänne vielä kerkiää:
http://eurosinkut.net/showTapahtuma.do?id=4747
http://eurosinkut.net/forum/gallery2.php?g2_itemId=24961
Pari vuotta olen itse käynyt ja aina on ollut hyvä meno.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 168966
- 86780
- 57751
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72717- 46633
- 60572
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko68560Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35545Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44537- 26531