Vanhanen jäi rysän päältä kiinni

‹(•¿•)›

Näyttäisi tuo Susan Ruusunen olevan reilut 11 vuotta nuorempi.


Ehkäpä Matti on todennut, että naisen ikään pätee sääntö: Oma ikäsi jaettuna kahdella plus yhdeksän vuotta.

Kaavan perusteella Susan on tällä hetkellä vielä vähän liian nuori mutta pitäähän sitä maata alkaa työstämään ennen kun voi korjata viljaa.

Muistan kyllä hyvin, kuinka esim. moni kepulainen tuomitsi Paavon häntäheikiksi, jolla harkintakyky pettää seksikkäiden sulotarten lähettyvillä ja lähennellessä.

Olisiko kannattanut kepulien ilkamoida tällä?

Nyt he ovat jälleen kerran itse valokeilassa ihan samasta asiasta!

18

93

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jorma vie demaria

      Ymmärtäkö mikä ero on naimissa olevan ja poikamiehen väillä? Jungner ei ymmärrä, ei ymmärtänyt Lipponen eikä Kiljunen.

    • ikeassa et ole yksin

      Kuka on Vanhanen? Joku Idols-tähti vai?

    • Oikea kaava

      Eikös tuo laskentakaava ole väärä,sillä Audimieshän sai sapiskaa käyttämällä kaavaa oma ikä jaettuna kahdella plus 7 vuotta.Siis 50 kymppiselle miehelle on 32 vuotinen suttura sopivan ikäinen.

    • Rusan suusunen idua

      Ketä voi kiinnostaa Audimiehet ja Vanhaset !!!!!!!!!!!!!!!

      Olen itse 41.

      Mitä nuorempi, sen parempi.

      Rahalla saa.

      Piste.

    • Juppis.

      Temarien Jukalla on nuori aviovaimo.

    • tyylileidi32v

      Hyi helvetti, ei kyllä kiinnostaisi jotkut viisikymppiset papat!!! Ne haiseekin jo vanhalta ukolta ja ääni narisee kuin vanhuksella. Rahaa on omasta takaa ja oma ura tärkeämpi kuin hoivata itsekästä, takertuvaa, omahoitajaa kaipaavaa suomimiestä!!!

    • Eino Uusitalo

      Matti Taneli Vanhanen on mulkero vailla vertaa.

    • Sonnim.naist.mies

      Nauratti niin pirusti Matin uunipottu-viestit ja nati-natit virka-autossa. Käry kävi ja Matti oli nolla mies. Hoh.hoh,hoooooooo Kapikin

    • Johannes Virolainen

      Matti Taneli Vanhanen on seksiaddikti.

    • Eino Piili

      Matti Vanhasen seksiskandaalit olivat yksi syy Kepun tuhoon.

      • tuhon tie,,,,,,,,,,,

        Kiviniemen vastuullisuus,vastaa muista muttei omistaan.


    • 18+3

      Niinistöllä ja Lipposella puolta nuoremmat. Kyllä on varmasti äijäparat hädissään.

    • tosimies,,,,,,

      Niin...Matti Vanhanen oli vapaa mies toimimaan miten halusi naisten kanssa...mutta Jungner on avioliitossa oleva puolueensa puoluesihteeri...eli...kyseessä on uskottavuus..ja uskottomuus...nimittäin...kuka uskoo viattomuuteen, kun mies, joka elämänkerrassaan kehuu olevansa tosimies...elin naisten mies parhaimmasta päästä...siis..uskooko joku todella, että 4-5 aikaan aamuyössä naisten mies kävelee "seksipakkauksen" kanssa vain säätytalon keskustelut mielesään..

    • ‹(•¿•)›

      Merja ja Matti Vanhasen avioliitto kaatui Matti Vanhasen toistuviin aviorikoksiin.

      • Kumpiko vesseli

        on Räplännyt eniten naisten huvituskeskustaa I.Kanerva vainM.Vanhanen siinä miettimisen aihetta


    • Mikael Jormamies

      Jungner on valtakunnan Häntäheikki.

    • Karpelan puutarha

      Vanhasen puutarhassa oli monta viljelmää,ainakin karpela on itänyt jälkikäteen

    • pol.t.

      Vanhanen on kaikkien aikojen heikoin pääministeri.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4537
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3769
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3473
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1229
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      118
      1035
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      129
      950
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      925
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe