Olisiko menekkiä periaatteella "kaikki käy kunhan mitään ei mene sisääni."? Mitä mieltä olette? Ja mistä asiakkaita voisi alkaa etsiskellä...?
Ilman yhdyntää, olisiko menekkiä!?
jassu_
20941
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Hei oikeasti!? Alkaa olla vaihtoehdot vähissä mut en millään haluaisi alapäätäni myydä, sattuu D: Muuten olen kyllä tosi vapaamielinen.
Kyllä asiakkaita löytyy ilman yhdyntää. Sinun kannattaa laittaa pystyyn hierontayritys, Sinun täytyy käyttää luovaa mielikuvitusta. Voi kait suomalainenkin nainen leikkiä thainaista ja tarjota suomalaiselle miehelle käsi käsittelyn. Suomalainen nainen voisi nimittää omaa hierontaansa suomalaiseksi hellyyskäsittelyksi.
jassu on kreikankieltä ja suomennettuna = terve/moro
Virtuaaliseksii satkulla etänä!
"Roiski minne roiskit, omat on lakanas"
parhaiten varmaan webcam hommissa toteutuu tuo.
Olis tosiaan kysyntää,me miehet jotka käymme thai priva tms mestoissa emme todellakaan hae mitään yhdyntää ensisijaisesti,olemme sitä harrastaneet jo aivan tarpeeksi joko nykyisen tai entisen muijan kanssa,miehen voi tyydyttää vähemmälläkin vaivalla,käsinkin riittää,monet yksinäiset miehet hakevat vain läheisyyttä naisesta ovat onnellisia kun saavat seisottaa ja olla kulli paljaana naisen seurassa jossa on ns onnellinen loppu ilman yhdyntääkin,jos sitten annat vaikka hyväillä itseäsi rinnoista pyllystä käsin niin se tietysti on aina mukavaa miehen kannalta kuin piste iin päälle
Ketkä me ?
m 50 ---- on hän eikä me .
hae mitään yhdyntää ensisijaisesti,olemme sitä harrastaneet jo aivan tarpeeksi joko nykyisen tai entisen muijan kanssa,miehen voi tyydyttää
Onnellinen loppu )).
En voi millään ....ilveellä tai uskontunnustuksella vaihtaa mielipidettäni.
sen verta hauskoja kommentteja .
Reisille roiskivat esileikit kunniaan MOT.
Eiköhän käsitöillekin vähäisen kysyntää löydy, suihinotto kyllä moninkertaistasi asiakaspiirin.
kun alat ottamaan suihin ilman kumia! niinkuin tsekkitytöt tekee taudeista piittaamatta. Naimisissa olevien suihin otattajien määrä satakertaistuu kotiovellasi.
Maksavat vaikka mitä, kun vaan otat suihin kumitta!
RYHDY LESBOHOMMIIN NIISSÄHÄN EI OLE EDES MITÄÄN MIKÄ VOISI MENNÄ SISÄLLE.
Lesbohommat rulez :D
Hyvin on menekkiä. Itse teen vain käsihommia ja olen seurana, saan parin tunnin keikasta melkein 200e, riippuen asiakkaasta.
Heitä viehättää se, etten ole huora, vaan luulevat että vain he saavat vähän ekstraa, ei kukaan muu.
Kiirehän tässä tuppaa olemaan kerpele!!
Mulla vaki tyttö istuu pikkareissa naamalla rinnat paljaana ja mulla handut tisseillä antaa käsihoitoa oikein kunnolla.. Että tekee vanhalle gubelle gutaa;D
pikkuhousujen myynti kait olis tohon sopiva juttu.... ja puhelinseksi
Monelle oon runkannut ja miehet makavat kun saa nuorempaa poikaa. Naiset katselee kun alasti runkkaa, välillä haluu vaikka onvankin vanhempia.Kyllä akat kertoo toisilleen jos ollut hyvä.
Dominan tarttee vaan komennella, alistaa ja piiskata. Jos asiakas tahtoo laueta, niin käsket sen vaan runkkaamaan siinä sun edessä. Eikä tarvii yhdyntää.
Ei se noin mene vaan asiakkaalle pitää sanoa, että jos olet oikein kiltti niin saat laueta ensi kerralla.
Eikä tarvii välttämättä antaa asikkaan laueta seuraavallakaan kertaa.
Jos mä haluun että nainen hiplaa mua ilman seksiä puoli tuntia niin mä meen parturiin. Ei maksa kun 25 egee.