inkontinenssi anaaliseksin aikana :(

pepputiainen

harrastan paljon anaaliseksiä isokullisten miesten kanssa joten peräreikä on päässyt löystymään. perjantai-iltana tosin kävi ennenkokematon tapaturma - saadessani orgasmin, ulostin aivan järkyttävät tortut miehen vatsalle. tavara tuli paineella puristaen hänen kivenkovan erektionsakin tieltään. voi sitä häpeää. miten tämän voi estää tulevaisuudessa?

5

1602

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • asdf ghjk

      "miten tämän voi estää tulevaisuudessa? "

      Helposti. Kukaan ei pakota sinua tulemaan tälle palstalle provoilemaan. Voit itse valita olla avaamatta palstan linkkiä. Huomionkipeydestä vapautuminen alkaa siitä, että tunnistat ongelman olemassaolon ja oikeasti haluat päästä siitä eroon. Vähitellen ymmärrät, että ongelma ei ole muiden ratkaistavissa. Vain sinä itse voit katkaista provoilukierteen.

      Jos palstan olemassaolo korventaa mielessä niin voit käyttää koneesi mainosten poisto-ohjelmaa estämään pääsyn niille sivuille joilla ei-toivottu käytösmalli laukeaa useimmiten. Tämä helpottaa päätöksestä kiinni pitämistä: Joudut tarkoituksellisesti sallimaan itsellesi pääsyn palstalle voidaksesi provoilla uudelleen. Tällöin samalla myönnät itsellesi tekeväsi väärin näihin temppuihin ajautuessasi. Ongelman olemassaolon myöntäminen on ainoa tapa saada sen aiheuttamat haitat kuriin.

      Narsismi sinänsä on vaiva, josta on hyvin vaikea parantua. Palstaprovoilu on vain yksi sen ilmenemismuodoista, joten joudut tekemään työtä laajalla rintamalla. Lähimmäisistäsi on apua tässä sillä sinulla tulee olemaan vaikeuksia itse tunnistaa tuhoisan käyttäytymisen merkkejä kokiessasi ne ikäänkuin luonnollisiksi.

      Tässä pari linkkiä joihin kannattaa tutustua:

      http://www.suhdesoppa.fi/narsismi/voiko-narsismista-parantua/

      http://narsistienuhrientuki.yhdistysavain.fi/tietoa/narsismista_yleisesti/narsismin_diagnosointi_ja_hoito/

      "Lievän narsismin hoito" http://keskustelu.suomi24.fi/node/5377737

      http://raittius.net/modules/smf_forum/smf/index.php?PHPSESSID=b59c81899cc694c964d1ef4386463d20&topic=552.0

      • Hyvä!

        Hahhhahhaaa! Huippua, asdf ghjk! Kyllä nauratti, kun luin vastauksesi!


    • ....

      Hetken jo mietin voiko tuollaista oikeasti tapahtua.. Hmm..

    • Kyllähän se on totta

      Että sopivassa kiihotus tilanteessa kun sormen työntää peppuun niin voi kakkakin tulla! Ainankin meillä on muutaman kerran käynnyt niin. Ja toinen juttu on kun kiihotat naista klitasta ja loppu lähestyy niin työnnä sormi pyllyyn noin kolme senttiä sisään ja painele ylöspäin niin saat 90% varmuudella pissan lentämään orkun aikana!!! Kokemusta on!!!

    • sonnien yö

      joo kyllä on kokemusta ,vaimolta karkasi paska,ku pantiin analiin,mutta vasta panon jälkeen, neuvoksi anaali panoihin,TYHJENTÄKÄÄ SUOLENNE,liukkari edes auttaa paskan karkaamisen,jos suoli ei ole tyhjä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      89
      2523
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1465
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      84
      1413
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1208
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      933
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      910
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      105
      804
    8. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      36
      800
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      783
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      716
    Aihe