Pöllösenlahti number one...

...koska täällä on vapaita sieluja jotka osaavat ajatella muutenkin kuin yhteiskunnan säännöillä! Ja jos oma akka/ukko ei anna, niin ainakin naapuri antaa!
2265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pastöroija huastelj, jotta iloista antajoo Jumala rakastaa. Taespa olla Isossa Kirjassa sekkii, että kirottu olokoon mies, joka ee kiimasta naesta aatta.-Kumppikohan se lienöö lopuin lopuks se antava osapuelj?

Äänestä

uskovaisten evväät ovat yhteisisä, hyvähän se, että ajumiehet piäsöö ajamaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyytyväinen asukas kirjoitti:

...koska täällä on vapaita sieluja jotka osaavat ajatella muutenkin kuin yhteiskunnan säännöillä! Ja jos oma akka/ukko ei anna, niin ainakin naapuri antaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu