Sinussa on jotain sanomattoman suloista..

Sen vuoksi sua on niin vaikea unohtaa
311327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 31

Vanhimmat

Ai?

Äänestä
  • ehkä just sua :)

    Äänestä

  • .. kirjoitti:

    ehkä just sua :)

    Kostoksi sanon, että sinussa on jotain sanomattoman hurmaavaa ;)

    Äänestä

Samoin.

Äänestä

No, ota iisisti kyllä me vielä jotain keksitään yhdessä......vai?

Äänestä
  • No mitäs keksittäis? :)

    Äänestä

pitäisi unohtaa?

Äänestä
  • No, hän ehkä haluaa niin..

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    No, hän ehkä haluaa niin..

    Ota selvää, älä oleta. Muuten voit menettää jotain, joka oli tarkoitettu sulle.

    Äänestä

Tartu hetkeen:)

Äänestä

Minäkin haaveilen ,.,en tiedä mikä hänessä vetoaa ,jotain,,,en tiedä mikä

Äänestä

Sinussa myös

Äänestä

Hänessä on kaikkea, mitä osaan kuvitella. Hän on täyttänyt koko olemukseni.

Häntä ajattelen jatkuvasti. Elämäni ihminen. Mielenkiintoinen ja haastava.

Monella tapaa taitava, koska en taida olla helppo valloitettava.

Äänestä

Tuo aloitus ei sitten ollut mulle. Mussa ei ole mitään suloista :D :D :D :D :D :D

Äänestä

.. ja lisää tulee.....

Äänestä
  • Täh????

    Äänestä

  • mistä lisää tulee? kirjoitti:

    Täh????

    siis mitä ?

    Äänestä

  • mistä lisää tulee? kirjoitti:

    Täh????

    vissa ;) mutta ehkä kesytettävissä ainakin vähän....ei minua huvita unohtaa toivottavasti ei nyt tarvikaan ainakaan just ihan heti :D

    Äänestä

  • s liikaa kirjoitti:

    siis mitä ?

    Suloisuutta :DD

    Äänestä


  • En pelkää! kirjoitti:

    Vaikuttavaa !
    Joskin mua nauratti tuos yhdessä kohtaa ihan päättömästi.
    En osaa sanoa vetäisinkö suloisuudessa ihan vertoja noille .

    Äänestä

  • No sitä kirjoitti:

    Suloisuutta :DD

    No mistäs sitä nyt lisää tulee yhtäkkiä. En minä ainakaan tästä enää suloisemmaksi voi muuttua :D Tosin en kyllä suloinen olekaan.

    Äänestä

Ai... olipas yllätys, koska on pikemminkin näyttänyt et mussa ei oo yhtään mitään suloista ja et mä oon todella vastenmielinen ihminen silmissäs. mutta ehkä tää ei ollutkaan mulle, todennäköisesti ei.

Äänestä
  • sama täällä, jotenkin vaan kukaan ei oikein minusta pidä...... mutta olkoon pitämättä. Itsellenihän elämääni elän en toisille :)

    Äänestä

Eikö teillä ole soittolistoja siellä töissä enää, kun roikutte täällä kokoajan. Kirsi ainakin on ympäri vuorokauden täällä ja Ässänäkin esiintyy.

Äänestä
  • Kuka nyt viitsis toisena esiintyä. Eiköhän Ässäs esiinny ihan omana itsenään. Maailmassa on muitakin ässiä kuin se sun yksi ja ainoa ;D

    Äänestä

  • ei kukaan noista kirjoitti:

    Kuka nyt viitsis toisena esiintyä. Eiköhän Ässäs esiinny ihan omana itsenään. Maailmassa on muitakin ässiä kuin se sun yksi ja ainoa ;D

    Koitahhan Kirsi rauhoittua, vaikka housusi jo käryävätkin!

    Voi taivas varjele, mikä sieltä tulee....sieltähän tulee potkut!

    Sieltähän ne potkut sinulle tulee ja lujaaa...voi taivas varjele ja oikeuteen lähtökin vielä ...voi taivas varjele...kun on meillä niin paljon matskua tallennettuna että menisit jo jututtamaan köydenpätkää....

    hahahaaaa...OSUKO LUJAA?

    Äänestä

:)

Äänestä

Kenelle suloiselle tämä meni?

Mulla on erästä hirvee ikävä...tuskaa päivät ja illat.
Ilalla toivon vaan että hän halailis mua, olis mun kanssa, suutelis & pitäis kädestä....

Äänestä

Onko raskasta olla suosittu :))

arvaa kuka :)

Äänestä

ymmärräthän... p a N Oo...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


***** kirjoitti:

Sen vuoksi sua on niin vaikea unohtaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu