Olen siis ihan aloittelija paypalin suhteen..
Minulla siis on 80e paypalin tilillä. Haluaisin siirtää ne omalle tililleni. Eilen en vielä tiennyt että kuinka siirto tarkalleen onnistuu, yritin sitä ja se vissiinkin epäonnistui.
Tänään sain tietää kuinka saisin rahat siirrettyä mutta nyt siellä lukee 80 euron kohdalla että "denied" enkä saa enää klikattua kohtaa "activate"..
Onko minun vielä mahdollisuutta saada niitä rahoja sieltä takaisin.
Ja selvennykseksi vielä, että olen saanut rahat sinne king.comilta. Ovat tulleet hyvin paypalille, mutta nyt tämä siirto omalle tililleni epäonnistui omien möhläysteni takia.
Kiitos avustanne!!
Auttakaa! Paypalista kyse!
paypalidiootti
0
136
Luetuimmat keskustelut
- 39665
- 86638
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s31580Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16578Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?38537Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?49511- 34502
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?62495- 63491
- 68479