Maisa Torppa, salarakas, topless-malli

Fredriko

Maisa Torppa on liittynyt ei-niin-kunniakkaaseen salarakas -joukkoon ja wannabee tyttöihin, jotka esittelevät itseään topless -kuvissa. Kuka mies enää haluaa tämän naisen itselleen?

2

1177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JarrE85

      Olen miettinyt ihan samaa. Miksi nuoret naiset haluavat leimautua itseään esitteleviksi kana-aivoiksi? Onhan se ikävää jos ei muuhun pysty. Nauran vaan kun tämä Maisakin on 40v. Silikonit roikkuu polvissa ja vanhan kurpan naama kaiken tuon pakkelikerroksen aiheuttamana. Se nainen ei ole kaunis koska mikään hänessä ei ole aitoa. Ja kyllä, tämä on mies näkökulmasta..

    • Joonas-76

      Minua käy lähinnä sääli tuota Maisaa. Itselleni tulee mieleen, että tuo sekoilu julkisuudessa ja pakonomaiselta vaikuttava itsensä esittely on pahan olon ilmaisua. Miksi ihmeessä joku muutoin nolaisi itsensä ehdoin tahdoin koko kansan edessä? Vai onko Maisa niin tyhmä, ettei oikeasti tajua, minkälaisen kuvan hän itsestään antaa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      108
      9763
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      77
      4982
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      66
      4759
    4. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      5
      3243
    5. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      9
      2451
    6. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      106
      1696
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      45
      1487
    8. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      53
      1451
    9. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      59
      1414
    10. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      65
      1331
    Aihe