VASEMMISTOLIITTO: ) liikenneministeri, kulttuuri- ja urheiluministeri.
Oikein urheiluministeri omasta takaa.
Sallikaa minun nauraa...hhe..heh...
Punikit nyt
3
57
Vastaukset
- jiippo
Kepulaista vituttaa, kärvistelkää siinä nyt saatanan luuserit 12 prossan kannatuksella. hah hah hah, piereskelyä, voltteja ilmassa......
Ole varovainen omien suolikaasujen kanssa.. Varo avotulta tai muuten posahtaa.. Metaani kaasuissa (pieruissasi) voi syntyä ketjureaktio ja silloin olet mennyttä!! (pierusi enegia on massa kertaa valon-nopeus kertaa valon nopeus, eli E=mcxc)
Kaikkein naurettavinta on kuitenkin se että Stefan Vallinista tehdään puolustusministeri!! Eihän se räkänokka ole suorittanut edes asevelvollisuuttaan.. Eikä tiedä edes miten päin kumiritsaa pidetään kädessä, kivääristä puhumattakaan!! Ahvenanmaalaisten "miesten" ei tarvitse suorittaa edes asepalvelustaan, eli lahjoitetaan Ahvenanmaa ihan oikeille ruotsalaisille!!
Mikä meistä SUOMALAISISTA MIEHISTÄ on tehnyt selkärangattomia matoja, niinkuin Timo Soini kysyi Paavo Arhinmäeltä??
- Sallikaa
Nyt tuli tulipunainen ”jytky” Parhinmäki & Jurpilainen.
Tulee maan asiat ”kuntoon”
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16212387
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525436Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454640Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1393659Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392758Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1071656Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3641617Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1021516Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361461