Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Teppo puukotettu

267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyöstikin turmassa?

Lahden Holmassa Lahdenkadulla sattui lauantai-iltana puoli kymmenen aikaan raju ulosajo.

Henkilöauto oli matkalla Lahdesta Vääksyn suuntaan, kun kuljettaja menetti auton hallinnan suuren ylinopeuden takia. Auto suistui keskikorokkeen yli vastaantulevien kaistalle, siitä pientareelle ja kevyenliikenteenväylän yli metsikköön.

Autossa oli sisällä kaksi lahtelaista miestä, jotka molemmat sinkoutuivat autosta ulos. Toinen miehistä kuoli välittömästi.

Poliisin mukaan alkoholilla oli osuutta asiaan. Onnettomuutta tutkitaan törkeänä liikenneturvallisuuden vaarantamisena, törkeänä rattijuopumuksena ja törkeänä kuolemantuottamuksena.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Japitzu2 kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011061913916323_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu