eroon neitsyydestä

tytsy-

Haluaisin kovasti eroon neitsyydestäni mutta sopivaa miestä on vaikea
löytää koska en ole kovin kaunis enkä laiha..
Olisiko kellään mitään vinkkejä mistä löytää kaiken kelpuuttava mies?

31

5519

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mr_ oikea

      jaa antaa sit olla,

    • D:

      Noo miten kävi poijat, joko korkkasitte kun sähköpostiosoitteet olette poistaneet?

    • D:

      Ja halkokauppiaskin on vetänä halukkuutensa pois.Johan on markkinat!

    • > <

      Ei neitsyydessä ole mitään hävettävää. Se on vain näitä nykyajan ryyhmäpaineen luomia "pakkoja" päästä siitä eroon
      8)

      Eroat siitä sitten kun on sopiva aika ja paikka, mutta älkää hyvät tytöt alaikäsinä tulko tänne kirjotteleen "kuka auttaa mut pois neitshyydest jammut tulkaaa ihqqqq"

    • kalaaaaa

      olis varmaan noita melan heiluttajia älkää tytyt menkö halpaan kyll tota kalantuoksuista kalua vielä saa vanhempanaki

    • Kokematon 23

      Miten noin nuoret voi stressata neitsyyden/poikuuden menettämisestä odottakaa vielä ainaki 10 vuotta niinku minäkin niin on jo tuska päällä siitä asiasta.

      • Vonkaus säälittää

        Voi sun kanssasi. :)


    • good girl gone bad

      Minulla on se ongelma että on liikaa valinnanvaraa nyt kun olen päättänyt "päästä eroon" neitsyydestäni. Yritän löytää jonkun joka olisi itsekin melko kokematon jotta ei tulisi tauteja. Täysi kokemattomuus tosin myös kiihottaa minua. Toivoisin löytäväni jonkun kinkyn yksilön joka ei pelkää ottaa itsestäni kaikkea irti, masokistisia piirteitä minussa kun on.

      Aluksi aion vain ottaa joltain yhden illan tuttavuudelta suihin ja sen jälkeen edetä joko saman tai eri ihmisen kanssa. Nähdään Helsingin yössä ensi viikonloppuna ;)

      • Rosvot kiimassanai

        Joo ei ku melaa mekkoon , suosittelen vielä paljaalla niin tulee veronmaksajia tähän "veroparatiisiin"


    • Eipä niitä tauteja ihan joka kollilla ole, Paljahalla paremat pidot!

      • Hohhoijaa

        Just, eli onpa pidot sitten kun taudit ei siirry, mutta raskaustesti näyttää kahta viivaa.


    • samveis

      Jos o mukava ja kiltti ja arvostaa toista niin silloin se neitsyys on varmaan paras menettää, ettei vaan hyppää jonkin epäilyttävän kanssa. Mut seksi on kyllä todella hyvää ja rakkaan kanssa vielä parempaa. Pittäis täs nyt sit tykästyä johki itekki.

    • virgin--------

      ei ole siis ongelma hankkia hotellihuonetta ja kuksauttaa humalaista neitsyttä?

    • ;)

      voin sanoo että miehet tykkää pyöreistä tytöistä ;) mutta nämä nykyajan pojat ei taida ymmärtää naiskauneutta ! pitäs olla anorektikko ja painaa 30 kg nii sitte on hyvä ! itse olen pyöreä ja miehiä riittää ;)

      • ite mua ei kiinnosta ne alle 40 Kg ne alkaa olee liian laihoja! sanotaan että joku 50 - 150 Kg on hyvä ainaki mun mielestä ku itekki painan noin 100Kg


    • --

      mennää vaa, ouluun

    • Kerro tytsy-

      Vuosi sitten halusit kovasti eroon neitsyydestä.
      Mikä on tilanne tänään?
      Onko sopivaa miestä löytynyt, vaiko edelleen neitsyt?

    • stil.......

      täällä ois eräs joka on edelleen...

      • yks.

        Kerro lisää ..


    • 14+20=<3

      vanhemmat luulee yhä neitsyeeksi:
      hmmhmm sorivaan te ihmiset! tänä päivänä suurin osa menettää neitsyytesä 12-15/16 vuotiaina!omasta tahdostaan, pornon sun muun aikuis viihde juttujen takia:D ja jos on vielä 'ongelma' lapsi niin aika nuorena (siis varmaan suurin osa jotka on sossulassa?)...

      grhmgrhm... itse oon vielä neitsyt (14v) ja suurin osa kavereista on neitsyytensä jo menettäneet...eikä kovin vanhoja ole:D suurimmalla osalla on "ylä" ikänen mies ystävä vaikka ovatkin vasta 14-15.... (14 28=

    • Auttaja

      Onko neitsyys vielä ongelmana? Kyllähän siihen apua löytyy.

    • Chapi

      Jep....erittäin kokenut tatuoitu kolli on valmis hoitamaaan "Ongelman " kauniisti ja hellästi pois vaivaamasta...:)

    • 11+3

      Tatuoitu renttu.

    • Anonyymi

      Jotkut miehet tykkää jos on vähän "rakkaudenkahvoja" eikä ole luuta. Kauneus on suhteellinen käsitys, osa on ennestään ja osaa voi parantaa esim. treenaamalla, pukeutumisella ja meikkaamalla. Kiva ja reilu luonne on myös vetoavaa.

    • Anonyymi

      täällä neitsyys lähtee rakastavasti hellyttävästi kivuttomasti hellästi opit samalla kaiken ihana ja komee mies tarjolla ja saat vielä hyvän korvauksenkin siitä hellyyttä ja rakkautta kaupan päälle .ota yhteyttä [email protected]

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 38 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      275
      7580
    2. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      65
      4287
    3. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      277
      3614
    4. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      52
      2299
    5. Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä

      Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä
      Suomalaiset julkkikset
      1
      1767
    6. Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä

      Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,
      Elokuva
      3
      1412
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      5
      1277
    8. Ajattelin silloin

      että jos olet kiinnostunut, ihan oikeasti, niin kuulen sinusta vielä.
      Ikävä
      105
      1251
    9. TTP avajaiset

      Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja
      Haapavesi
      40
      1172
    10. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      1151
    Aihe