Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tepolle valtavat juhannusrahat!

Teppo päätti tylsän maanantain vuoksi palata lomalta hetkeksi sorvin ääreen ja tuloksena reilusti yli 30-kertoiminen jättipotti et sillei hei! Hieman yli tunnin scouttamisella Tepon tilille saapuu rapiat 2 000 euroa et sillei hei! Stadin jättiaseen ylivertaisuus on käsittämätöntä: Teppo kykenee luomaan tällaisenäkin pelipäivänä jättipotin muutamasta kohteesta et sillei hei!

Nyt sa huutaa!
12105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Lyhenne ATM tarkoittaa siis tässä tapauksessa "at the moment" et sillei hei! Se ei siis tarkoita "ass to mouth", vaikka Teppo on sitäkin aina silloin tällöin lähinnä toisten kundien kanssa kokeillut hei!

Äänestä
  • Buah, tuo oli hauska. Toisen miehen peräreijän paukuttaminen on jo itsessään aika helvetin vastenmielistä, mutta se menee sitten jo yli käsityskyvyn, jos perspanon jälkeen työntää jöllinsä kaverin suuhun...hyi helvetti!

    Äänestä

Olet homo kundi siinä on kaikki mitä tarvii tietää.

Äänestä

2000€ on joka kundin lompakossa tippejä varten et sillei hei!

Äänestä

voihan kyrpä!

Äänestä

saatana, perkele, helvetti

Äänestä

ATM-machine kuvaa kylläkin Tepon vetomenestystä hei! Tepolla ei käteisestä ole pulaa hei!

Äänestä

Ja todisteitakin varmasti on tarjolla? Tarkoitit varmaan 20 euroa.

Äänestä
  • Ei sitä kannata Tepolta kysyä. Se nyt on itsestään selvää että Teppo pelaa minimissään 50 euron panoksella.

    Äänestä

Teppo J Suonperä ammuttiin armeijassa,joku kyllästy Teppoon?

Äänestä

Jos jättipotti on muutettu centeiksi, että se on 2000 centtiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stadin kundi (atm) kirjoitti:

Teppo päätti tylsän maanantain vuoksi palata lomalta hetkeksi sorvin ääreen ja tuloksena reilusti yli 30-kertoiminen jättipotti et sillei hei! Hieman yli tunnin scouttamisella Tepon tilille saapuu rapiat 2 000 euroa et sillei hei! Stadin jättiaseen ylivertaisuus on käsittämätöntä: Teppo kykenee luomaan tällaisenäkin pelipäivänä jättipotin muutamasta kohteesta et sillei hei!

Nyt sa huutaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu