Ilkka Varis Raumalta

Onko kehuja tai kauhukertomuksia? Suosituksia tai kokemuksia?
32155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suosituksia! Toinenkin tuttu saanut apua. Kannattaa kokeilla.

Äänestä

Ehdottomasti suosittelen! Ensimmäisen käyntini jälkeen pääsin taas käymään lenkillä. Ennen onnistui vain 200 metrin matkat. Nyt olen kuukauden jälkeen uskaltautunut jo lähtemään yli 3 kilometrin lenkeille ja kivuitta ollaan menty. Jos haluat elämäsi takaisin, hän sen voi sinulle antaa.

Äänestä

Suosittelen lämpimästi 😊 vuosien selkäkivut ja lihasrelaxantit ja sairaslomat selkäkivun takia jäi taakse, nykyään kun selkä alkaa vaivata, käyn Ilkalla 1-2 kertaa ja kaikki kunnossa 👍

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marja-Petteri kirjoitti:

Onko kehuja tai kauhukertomuksia? Suosituksia tai kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu