bemari on kevyt huora

Oliks se BMW joku 300 heppanen kevyt huora? Tässä vähän mallia teille. Nämä on autoja.

http://youtu.be/hjoCT6YvNnE
8245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Surkea tojoteron rääpäle itkee kateellisena, kun ei hinttarilla itsellään ole muuta kuin ruosteen raiskaama ja savuttava Carina II

Äänestä

Mikähän on viestisi tarkoitus? Hieno impala. Jos viittaat moottorin tehoihin, 750 hv yli 9 litran iskutilavuudesta ei mielestäni ole mitenkään ihmeellistä.

Äänestä

Haha kusinen jenkkivessa! Vimosen päälle komee sisusta, varmaa tukevat penkit rata-ajossa. Ainii eihän noilla 2 tonnin vessoilla voi ajaa muuta ku suoraa, mutkaa tulee niin kusessa ollaan. Jenkkimiehille ei tarvitse sanoo muuta kuin litratehot niin pitävät sen jälkeen turpansa kiinni. Jenkki harrastajat ottaa 7 litran isolohkosta 700 hevosta ahtimilla kun samaan aikaan muut euroautoista 700- yli tuhat hevosta, ja koneen koko on 1,6-2,5 litraa.

Että mee nyt vittuhun poika mussuttamasta niitten jenkki paskojen kanssa. Amerikasta ei tule muuta laadukasta kuin porno.

Äänestä
  • Vitun pässi. Mieti kaksi kertaa ennen kuin pilaat meidän muiden BMW harrastajien maineen!

    Äänestä

  • Tossa oli 1966 vuoden Chevrolet Impala. Tässä vertailun vuoksi 1966 vuoden BMW :D

    http://bringatrailer.com/2009/08/10/ready-to-win-1966-bmw-2000ti-racer/

    Buahhahhahhahhahhah!

    Kiinnostaako kurviajo? Lähdetkö kevythuoralla 2011 Dodge Challengeria vastaan? Vai kävisikö 2011 Chevrolet Corvette?

    v_itun pelle! Ihanko oikeasti kuvittelet että sulla on joku tehokas bemu alla? Buahhahhahhahhah! Herää räkäposki tähän päivään.

    Äänestä

  • jouka joojoojoo kirjoitti:

    Tossa oli 1966 vuoden Chevrolet Impala. Tässä vertailun vuoksi 1966 vuoden BMW :D

    http://bringatrailer.com/2009/08/10/ready-to-win-1966-bmw-2000ti-racer/

    Buahhahhahhahhahhah!

    Kiinnostaako kurviajo? Lähdetkö kevythuoralla 2011 Dodge Challengeria vastaan? Vai kävisikö 2011 Chevrolet Corvette?

    v_itun pelle! Ihanko oikeasti kuvittelet että sulla on joku tehokas bemu alla? Buahhahhahhahhah! Herää räkäposki tähän päivään.

    Jep, 2011 vuodelta peräisin oleva radalle suunniteltu euroauto hakkaa vuoden 2011 jenkkilulla kevyesti "kurviajossa". Ei tarvitse edes olla edes pemmi. Jenkit nyt vaan ei ole radalla niin hyviä kuin euroautot, ei muutu miksikään vaikka kuinka itket.

    Äänestä

Miten voi pilata jotain sellaista mitä ei ole?

Äänestä

Ja nipponiroskat on PASKAA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jouka joojoojoo kirjoitti:

Oliks se BMW joku 300 heppanen kevyt huora? Tässä vähän mallia teille. Nämä on autoja.

http://youtu.be/hjoCT6YvNnE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu