Pentti ilman naista tänäkin juhannuksena

Eikä mikään ihme. Kuka nyt tuollaista porsasta huolisi viereensä?
480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyllikki. Nyrkki sellainen.

Äänestä
  • Pentillä oli sentään Rouva Kämmen ja viisi ihanaa tytärtä.. teillä ehkä joku känninen pikkulikka märän festariteltan hien ja sillintuoksussa!

    Äänestä

Kumpa sinulla oli ? "Nyrkki" vai "Kyllikki" ??

Äänestä

Tuhka-Muna Pentti palaa halkoliiterin takaa arkeen. Edessä pesulla käynti ja Vistan säätäminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Penna Tervo kirjoitti:

Eikä mikään ihme. Kuka nyt tuollaista porsasta huolisi viereensä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu