Tietty lääkitys vie tunnon nussiessa. Seisoo kyllä mutta kun ei tunnu puhumattakaan, että laukeaa. Oikein tiukka reikä olisi hyvä, mutta eipä niitä noin vain vaihdella. Sitäpaitsi se on harvinaista herkkua. Jos lääkkeen jättää, jo muutaman päivän päästä on normaalia. Voi säännöstellä ja paneskella. Nyt lääkitys päällä seisoo ja vaikka peppuun panee, ei laukea.Lääkitystä ei saisi lopettaa. Mitä ihmettä tässä tekisi? Auttaako viagrat sun muut?
Kun ei tunnu niin ei!
S. Eisokki
1478
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Tuosta kannattaisi keskustella lääkärin kanssa. Eipä tuohon muuta osaa sanoa, koska itselläni ei vastaavassa tilanteessa ihanan naisen kanssa varmastikaan jäisi laukeamatta. Ja jos eri asennotkaan ja kokeilut eivät auta. Mutta nuo lääkkeiden haittavaikutukset voivat olla todella moninaiset. Viagran käytöstä on myös parasta kysyä lääkäriltä.