Olet käsittänyt väärin

vaikka olenkin seksuaalinen ýberaktiivinen, minä haluan naisen en seksin takia vaan naisen takia. Haluan tunta naisen syvällisemällä tasolla. No mutta sinähän jätit joten se siitä.
9266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Et halunnut tuntea minua syvällisemmällä tasolla.

Äänestä

noin lyhyessä tekstissä

Äänestä
  • Onko taas suomenkielen maisteri asialla?

    Äänestä

  • kännissä hän?:D

    Äänestä

  • jos oli kirjoitti:

    kännissä hän?:D

    Niin, tai luki-häiriöstä kärsivä. Siinä tapauksessa pahoittelen kommenttiani.

    Äänestä

Ahaa elämys:)

Äänestä

musta tuntuu että halusit vain panna. ei kiinnosta sellainen....

Äänestä

voi olla, voi olla...

olet seannut minut niin etten enää itsekään tiedä.

:o

Äänestä

Joo no en tosiaan kiinnostunut kenestäkään tämänkään perusteella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.................... kirjoitti:

vaikka olenkin seksuaalinen ýberaktiivinen, minä haluan naisen en seksin takia vaan naisen takia. Haluan tunta naisen syvällisemällä tasolla. No mutta sinähän jätit joten se siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu