olen kohta 15 v poika ja haluaisin tilata itselleni seksi lelun eli saako vanhemmat tietää jos tilasin seksi lelun ja kun esim kaalimadossa on semmoinen postiennakko juttu niin mitä se meinaa
(anteeksi tyhmät kysymykseni )
ja kun sen lelun hakisi postista niin tietääkö postin työn tekiä mitä paketissa on ? koska jos olisi joku tuttu siellä töissä niin sanoisi varmaan vanhemmille siitä
asiallisia vastauksia kiitos !!
(anteeksi tyhmät kysymykseni )
ja kun sen lelun hakisi postista niin tietääkö postin työn tekiä mitä paketissa on ? koska jos olisi joku tuttu siellä töissä niin sanoisi varmaan vanhemmille siitä
asiallisia vastauksia kiitos !!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mitä sinä poika hyvä, aijot hankkia seksileluja. Olet 15v ja sinun seksilelusi on vielä housuissa. Ota se esiin ja leiki sillä - paljon vielä uusia saioita löydät kun alat kalusi kansssa oikein hyvään tuttavuuteen. Tutustu kaluusi ja nauti vielä siitä siitä.
Eipä paketista tiedä, mitä sisällä on. Älä pelkää!
Postiennakko: Silloin maksat koko tuotteen hinnan postikulut hakiessasi paketin.
Suosittelen verkkopankissa maksamista tuotetta tilatessasi, silloin vain haet paketin.
Ei tarvitse olla postissa paketin takia kauan ja maksaessasi postiennakkoa virkailija näppäilee paketin tietoja tarkemmin koneelle, voinee ajatella paketin sisällöstä jotain.
Lisäksi tulee edullisemmaksi.
Rohkeutta peliin! ... ja nautintoa!
Vielä tilauksesta.
Lähetysten seuranta:
Kun annat tilatessa GSM -numerosi, sinulle tulee tekstari, kun paketti on haettavissa postista. Ei tarvitse saada postilaatikkoon niitä pakettikortteja.
Suosittelen tapauksessasi Fleshlightia. Kovin pätevä lelu. Löytyy varmaan kaikista suomalaisista seksiliikkeistä.
Joskus pari, kolme vuotta sitten omistin sellaisen. Hetken mielijohteesta ajattelin kokeilla, ei edes kaduttanut. Taisi olla "STU" mallia hihaltaan. Heitin sen jossain vaiheessa pois, en kyllä muista oikein tarkkaan miksi - en pitänyt siitä kovinkaan hyvää huolta.
Nykyinen tyttöystäväni hetki sitten tahtoi ostaa minulle flesukan lahjaksi. Sanoin ei, mutta näin pienen pohdinnan jälkeen eihän se yhtään huono vehje ollut. Kenties pitää harkita asiaa uudelleen.