Siitepölyallergioiden hyvä lääke.

Ei väsytä ja helppo käyttää, eikä tarvitse syödä pillereitä.

Ja tehokas ainakin minulle.

http://www.laakeinfo.fi/Medicine.aspx?m=9698&i=ORION PHARMA_BECLONASAL FORTE AQUA
1364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei

Minulla tuli tänä yönä noin 10-20cm alueille niin sanottua nokkosihottomaa.
Alueita on noin 10 kpl..Eli aika paljon.
Voisko olla mahdollista ,että kyseinen reaktio tulisi sinilevästä?
Kävin eilen uimassa yhdellä järvellä,jossa näytti olevan sinilevää.
Olen aikaisemminkin kyllä uinut järvessä,jossa on sinilevää,muttei ole aikaisemmin tullut tämmöistä reaktiota.
Olisin kiitollinen jos joku voisi auttaa ongelmassani.
Kannattaako käydä lääkärissä?,jos niin miten pian?.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvälääkeonpi kirjoitti:

Ei väsytä ja helppo käyttää, eikä tarvitse syödä pillereitä.

Ja tehokas ainakin minulle.

http://www.laakeinfo.fi/Medicine.aspx?m=9698&i=ORION PHARMA_BECLONASAL FORTE AQUA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu