oikee Antti Tuisku sanoo että ei oo homo toi sanoo että on homo nii ei oo oikee Antti Tuisku eikä oikee Antti Tuisku oo homo mutta Rakastan oikeeta Antti Tuiskuu
ei toi oo oikee Antti Tuisku
11
1069
Vastaukset
- Vihainen Fani
Olen kanssasi samaa mieltä et toi huijari ei ole Antti Tuisku...
- no niin!!
Taidatpa olla fiksu!! OLIPA TERÄVÄ HAVAINTO!!!!!!
Saat olla ylpee ittestäs ku hoksasit!! ei jeesus mikä ääliö
- Tuntsikka
TE ootte säälittäviä!!!
- no niin!!
en vois olla enempää kanssas samaa mieltä
- Antin fanittaja 4ewer!!!
kaikki tietää et noi niin sanotut "antti tuiskut" ei oo oikeit!!! eikä niitten juttui kandee ottaa tosissaa!!! ja varmaa hei antti käyki kirjottaa tänne et se muka olis homo! antaa antin pitää omana tietonaan onx se hetero vai ei!! jos se haluu et koko suomi kuulee et se ei oo homo tai sit se on,nii kyl se sit varmaa kertoo jollekki lehdelle jos se haluu sen koko suomen tietoo!!! et jättäkäää jo ihmiset antin sänky puuhat antin omaan tietoon!!!
- jeesboxi
miks jotku haluaa yleensä tietää onko se homo vai hetero? mä oon saanu siitä homomaisen kuvan mutta maailmassa on mun tietääkseni muitakin homoja... eikä niistä kirjoiteta juttua lehteen... antti on muutenki ihan turha(an) julkkis.
- mä en jaksa enäää....
Joo kuinka vanha sä oot????? 5 vuotta??????? VOIKO TYHMEMPÄÄ IHMISTÄ OLLA MAAN PÄÄLLÄ??????????????????? SAATANAN ÄÄLIÖ!!!!!
mä säälin sua, ihan tosi. Jonain päivänä häpeet ittees ellet oo ikuisesti yhtä vajaa.- Whoo
Kaikilla on oikeus idoliin,pitipä joku siitä,tai ei
Esim:Mä en siedä Pikku G:tä,mut en silti käy morkkaamassa sitä kaikkialla - Ohooo
VÄKIVALTAA..
Harkitsisin terapiaa..
Soita ammattiauttajalle. - pah
Ohooo kirjoitti:
VÄKIVALTAA..
Harkitsisin terapiaa..
Soita ammattiauttajalle.pidä pääs kii puunhalaaja.
- Antti fanny
Jos luulet, et joku nimimerkki, Antti Tuisku ois oikee Antti Tuisku, niin oot todellakin väärässä! Mää en vois ikinä kuvitella että Antti täällä kirjottelis mitä sattuu, jos jollakin foorumilla joku on nickiltään Antti Tuisku, nin se ei todellakaan ole oikea ANTTI TUISKU!!
EI TIETENKÄÄN, TYHMÄKIN SEN TIETÄÄ!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 542248
- 622152
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p131661- 621482
- 511443
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41875Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit90767Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118747Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit33718- 40683