Hyvää yötä, unosia rauhaisia

Saisimpa joskus pidellä sua kädestä joskus.:) Pakko jättää tämä palstailu tältä iltaa että saisi nukuttua edes sinnepäin yöllä.
http://www.youtube.com/watch?v=FLCumILeQDE&feature=related
13268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

hyvää yötä sinullekin
:))
nukutaan saman taivaan alla tähtien tuikkiessa pilven takana

Äänestä

Joskus musta tuntuu että aristelen sua ihan liikaa, mutta haluan silti tutustua suhun vaikka vaikka se välillä onkin pelottava ajatus.:) Oikein hyvää yötä erityiseni.
http://www.youtube.com/watch?v=56XHwnktSTo

Äänestä
  • Miksi kummassa valitsit just ton kappaleen näin keskellä kuuminta kesää?
    Oiskohan vähän paremmin sopinu vaikkapas se ' Fishmaster ' ;)

    Äänestä

  • kävin uimassa kirjoitti:

    Miksi kummassa valitsit just ton kappaleen näin keskellä kuuminta kesää?
    Oiskohan vähän paremmin sopinu vaikkapas se ' Fishmaster ' ;)

    Kuulostaa kivalta, siis uiminen. Fismaster olisi sopinut myös.Pidän talvesta ja lumesta, vaikka onhan tämä kesäkin kiva. Ehkä voin joskus pulahtaa uimaan erityisen kanssa:).

    Äänestä

Eihän se aristelu haittaa,normaalia se on alussa.Kehtaatko paljastaa mikä on hänen nimensä eka kirjain?

Äänestä

Mukava kuulla, vaikka jännitäisin häntä varmasti alussa todella paljon. Piipahdin tänne kun en saanut taaskaan unta. En tiedä kehtaako, sama alkukirjain kuin miespuolisella enkelillä:). Mutta nyt öitä.

Äänestä
  • Kiits. Tarvinkin nyt jotain seesteistä ,huh huh.
    Monenlaista pyörii mielessä,enimmäkseen iloista,keskityn siihen ja yritän nukkua.
    Hyviä unia hänellekkin sinne,niitä huonoja ei kannata kattoo.

    Äänestä

Oletko stressantunut? Toivottavasti et mihinkään täällä palstalla? En ole kirjoitellut muualle kuin tähän ketjuun. Kuulostan jo eräältä toiselta neitoselta täällä:) Hyvä että iloisia asioita tapahtuu elämässäsi.

Äänestä

Sammakkoisella oli parhaat biisit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Palsta sammakkoinen. kirjoitti:

Saisimpa joskus pidellä sua kädestä joskus.:) Pakko jättää tämä palstailu tältä iltaa että saisi nukuttua edes sinnepäin yöllä.
http://www.youtube.com/watch?v=FLCumILeQDE&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu