Uusi lakki Paavolle

Vasemmistoliitto ampui persujen hyökkäykset yksi toisensa jälkeen alas. Voi olla, että Arhinmäellä on pian soininnahkainen stetsoni.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet tosi vasemmistotollo, jos tonkuvan sait. Et tollo nähnyt takinkääntöäkään?Olet oikeassa puolueessa!

Äänestä
  • Timo "Zorbas" Soini ja muu persuankat räpiköivät hädissään, kun kaislikosta yllätetyt sorsat, eikä alas ampuminen tuottanut vasemmistolle mitään vaikeuksia.

    Äänestä

PAAVON HYRRÄTAKKI VAAN PYÖRII, NYT JYRKIN APUPOIKANA

Äänestä
  • Hirnu vaan, kyllä maailmaan hirnujia mahtuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Timosta lakki kirjoitti:

Vasemmistoliitto ampui persujen hyökkäykset yksi toisensa jälkeen alas. Voi olla, että Arhinmäellä on pian soininnahkainen stetsoni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu