No, nyt sitten ilmeni, ettei opetusministeri osaa kirjoittaa

Kustu sortaa ärrää ja kirjoitustaito on mitä sattuu. Voihan pyhä jysäys, millaisia ministereitä meille annettiin. Onko demareilla jäsenkirjan pitkäaikaisuus ainoa meriitti.
Koululaitos saa kärsiä lujasti.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

>reps<
Vakavasti ottaen: kuka silloin puhuu, kun kansalainen saa postitse palautetta edustaja/valtuutettu Gustafsonilta?

Äänestä

Sinä äänestit demuja ja olet syyllinen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parempia kehiin kirjoitti:

Kustu sortaa ärrää ja kirjoitustaito on mitä sattuu. Voihan pyhä jysäys, millaisia ministereitä meille annettiin. Onko demareilla jäsenkirjan pitkäaikaisuus ainoa meriitti.
Koululaitos saa kärsiä lujasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu