jos tulisin anteeksi pyytämään, vai mitä?
Taidan olla aikas pellemies,
Taidan olla aikas pellemies,
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
mokailujen jälkeen olisi aika järkevää pyytää anteeksi, muuten ei voi koskaan saadakaan anteeksi.
Lukuisten mokailujen jälkeen kannattaa unohtaa ja pysyä poissa näköpiiristä, ja ehkäpä hakeutua hoitoon....
hakeudu sitten.
Mitä sinä olet "mokaillut"? Etpä mitään minun mielestäni. Sinä vain haluat eri asioita kuin minä, ei se ole mokailua.
On tullu käyttäydyttyä kuin seinähullu. Enkä edes koe olevani oikeutettu saamaan anteeksi. Toisaalta naisen sääli tai inho paistavat läpi hänen silmistään
jaa, oletko oikeasti juuri se nainen, joka odottaa anteeksipyyntöä mieheltä?
Oletko? vastakysymys
mikä on tärkeää? Toimi sitten suuntaan, joka vie sinne. Itsesi vuoksi.
Et sit kuitenkaan kirjoittanut et Pelimies.. Ensin luinkin niin.
No en minä tiedä.. Kannattaako sitä tässä vaiheessa enää mitään pyydellä anteeksi. Niiden lukuisten naisien takia vai? Anna olla..
No en oikeasti edes luule et aloittaja on ihastukseni (joka minun pitää nyt unohtaa) mut vastasinpa kuitenkin.
Tiedän et hän on sellainen naisten mies. Huhuja kuuluu..
Mitä sä sitten olet mokaillut
Eihän musta ole kuin uhoamaan. Ei mulla oikeesti ole naista koskaan ollutkaan
valehtelijahan sä sitten olet.
Miten olet sitten voinut mokailla niin hullun lailla muka?
Oikeastaan kyllä asia on ihan päinvastoin
Jos sä olet tullut toisiin aatoksiin, niin laita toki veisti. Kyllä mä vastaan. Sinua ei ole helppo unohtaa, kun on tunteita niin paljon.
Anteeksi antaisin
Pelle oot jos anteeksi et osaa pyytää jos jotain olet mokaillut.