Halusin tietää enemmän peppuseksistä tai siis siitä että miks jotkut sätä tekee ja toiset ei. Onko kellään kokemuksia että olis tehnyt ja olis tullut verta tai päättänyt ettei enää tee? Itse en edes haluisi kokeilla kun ei se paskalla käyminenkään aina oo helppoo ni miten sinne vois tunkee jotain takasin päin.
Suusksistä kanssa: Miltä miehen neste maistuu? Mitä tehdä jos nuolee miestä ja se onkin hirveetä ja alkaa oksettaan? Ku puhutaan nuolenisesta ja imemisestä niin kumpaa nyt kandes tehä? Onko se imeminen siis niin ku jääpuikkoo imetään?
Kiitos vastauksista ja hyvää kesää!
Suusksistä kanssa: Miltä miehen neste maistuu? Mitä tehdä jos nuolee miestä ja se onkin hirveetä ja alkaa oksettaan? Ku puhutaan nuolenisesta ja imemisestä niin kumpaa nyt kandes tehä? Onko se imeminen siis niin ku jääpuikkoo imetään?
Kiitos vastauksista ja hyvää kesää!
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sinulla kuitenkin taitaa tehdä mieli kokea nämä molemmat tavat kokea seksiä.
Monilla naisilla vagina on sen verran suuri tai synnytysten jäljiltä venynyt että mies ei saa riittävää kosketusta penikselleen voidakseen saada tyydytyksen (siemensyöksyn)normaalissa yhdynnässä, siksi peppu tai suu ovat hyviä vaihtoehtoja. Useat naiset ovat hyvin halukkaita nuolemaan ja imemään penistä, lieneekö lyhyeksi jäänyt äidin rinnan imetys syntymän jälkeen.
Kokeile ihmeessä, et siinä ainakaan mitään menetä, seksi on kaunis asia.
... minullakaan kokemusta peppuseksistä vaikka näitä juttuja täältä lukeneena onkin alkanut tekemään mieli. Ennen oli tunne, että kaikilla pitäisi lukea paroissa 'Exit only' kuten Toni Halmeella.
Mitä tulee peniksen imaisemisesta ja mahdollisesta pahasta mausta, niin mikä estää käymästä pesaisemassa sitä WC:ssä? Varmasti mukavampaa molemmille kun kummallakin on hyvä olo sitä tehdessä ja etenkin sen jälkeen. Itse ainakin pesemässä vehkeeni ennen kuin annan kenenkään imaista penistäni.