Katainen häpäisee

itsensä! On kuin joku Walliinin sylikoira Korruptiorahat semmoiseksi tehneet. Häpäisee käytöksellään koko Suomen kansan. Ryhdistäydy Katainen!!
563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minkä ne ylimieliset sipsuttajat itselleen voi, oma napa tärkein.

Äänestä

Ei tässä muut häpäise itseään kuin sinä itse näillä saiteilla.

Äänestä

Vasabladetin entinen päätoimittaja, Tammisaaressa varttunut Lars Rosenblad oli kesäpuhujana Radio Vegassa ja kertoi, että Raaseporin huono talous johtuu aikaisemmasta suomalaispelosta. Tammisaarelaiset poliitikot ovat hänen mukaansa vastustaneet alueen teollistumista peläten suomenkielisten muuttoa alueelle.

"Raseborgs dåliga ekonomi beror på att Ekenäspolitikerna tidigare har motarbetat industrietablering på grund av rädsla för finskspråkig inflyttning."

http://svenska.yle.fi/nyheter/artikel.php?id=219319

Sanoisimpa yhden säälittävän tyypin lisää: Kimmo ei koskaan Sasi

Äänestä

Minä gaygailen nu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuffboy kirjoitti:

itsensä! On kuin joku Walliinin sylikoira Korruptiorahat semmoiseksi tehneet. Häpäisee käytöksellään koko Suomen kansan. Ryhdistäydy Katainen!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu