:D :D Hienoa!!
Freddy hyllytettiin!
:D :D
11413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei hyllytetty. Freddy van Wonterghem nostettiin Kotkan Perussuomalaisten valtuustoryhmän puheenjohtajaksi ja Etelä- Kymenlaakson Kotkan osaston puheenjohtajaksi. Aisaparina on konkari Arto Hirvonen varapuheenjohtajana. Hyllyt ovat järjestyksessä liity sinäkin ryhdikkääseen joukkoomme
Kyllä hyllytettiin, freddyn ura on ohi, ja hyvä niin!
Freddy on kasvanut tästä pienestä vastoinkäynnistä ja tulee olemaa entistä varteen otettavampi politiikko tulevaisiidessa. Freddy vain kokeili rajojaan ennen puoluekokousta ja osui väärään maaliin väärään aikaan.
Hänen vahvuutensa tulee vielä esiin tulevaisuudessa uusissa koitoksissa .politiikan johtopaikoilla. Tuumii konkari Arto Hirvonen siinä mies paokallaan.
Mitä Freddystä muistamme, huorissa käynnit, punaisen talon ja ääliömäiset lausunnost julkisuudessa.
Hyvä, että tuo moraani pannaan karanteeniin!
Belgian mamu ulos suomesta!
Olen tuntenut Freddyn kymmeniä vuosia ja on hyvä ja Fiksu tyyppi ja osaa ja hallitsee monet asiat. Semmoiset huutelee ja säestää täällä ketkä ei ole muuta kuin yhtyneet huutelioihin tuntematta ja tietämättä henkilöstä mitään. Näkemystä ja kokemusta löytyy häneltä myös Suomen rajojen ulkopuolelta, joka on eduksi asioitten ymmärtämisessä ja olen keskustellut hänen kanssaan ja on järkeviä juttuja hänellä. Miinuksesta en tiedä kun on fiksu tyyppi kysymyksessä kuitenkin ja sopii politiikkaan oikein hyvin. Asia on niin, että nämä nettihuutelijat on täällä todella tyhmiä ja sen todistaa huutelutkin kun muuta ei osata, että omaan tyhmään arvoonsa ne on jätettävä.
Freddy ulos, suomi ei häntä kaipaa!
Nimenomaan kaipaisi.
Nuorisoa aivopestään, jotta Suomessakin hyväksyttäisiin haittamaahanmuutto ym. kulttuurimarxilaisuuden mukanaan tuomat perversiot. Vanhoihin ihmisiin ei yleensä pese valtamedian, esim. YLE, HS, muut isot sanomalehdet sekä osin kaupallisten tv-kanavien suvakkius. Käsittämättömiä ovat mainokset, joissa on yliedustettuina mm. n€€k€r1t. Kuka tuollaisia mainoksi haluaa katsella, ei kukaan täyspäinen.
Venäjän Piiripäällikkö Freddy Suomen Sisu van Wonterghem. Suuri Venäjän ystävä avovaimoja ja vaimoa myöten Kuten Juho Eerola joka kaipaa Punahuoria.
Freddy kävi ainaa höylää niitä venäjän lorttoja 😂
😂🤣😅