.. nimittäin miehistä. En voi tarkemmin kertoa, että mistä tiedän, mutta tiedän tämän 110% varmasti. Tekisi mieleni paljastaa, että miten, mutta enpähän oikein viitsi.
Enkä ole kateellinen millään tavalla hänelle. Enkä myöskään osaa sanoa, että pitääkö hän myös naisista "sillä tavalla", mutta en kyllä henkilökohtaisesti tätä usko.
Enkä ymmärrä, miksi vaivauduin kirjoittamaan tämän tänne, koska kukaan ei sitä kuitenkaan usko ja fanit provosoituvat tästä kovasti, mutta itse asiassa minulle aivan yksi lysti.. ;)
-Mies77
Enkä ole kateellinen millään tavalla hänelle. Enkä myöskään osaa sanoa, että pitääkö hän myös naisista "sillä tavalla", mutta en kyllä henkilökohtaisesti tätä usko.
Enkä ymmärrä, miksi vaivauduin kirjoittamaan tämän tänne, koska kukaan ei sitä kuitenkaan usko ja fanit provosoituvat tästä kovasti, mutta itse asiassa minulle aivan yksi lysti.. ;)
-Mies77
Vastaukset 16
Vanhimmat
Miksei kukaan usko...? Asiahan on päivänselvä!
Antti ei mistää miehistä tykkäää se on ite sanonu et tykkää naisista väärässä ooot senkin homo
HERÄTKÄÄ! Tää maailma on totta.
nii just! anttihan ei mistää miehist tykkää!!!! ite vaan oot tollanen homo,varmaa oikee toivot et se olis samanlaine ku sä,eli homo,et saisit sen itelles....mul on ihan se ja sama mitä tollaset paskiaiset sanoo antist,koska antti on niin IHQ....et haista sä homo vaa paska....
Älä mulle raivoa siitä, että kerroin totuuden. Ja opettele kirjoittamaan.
On varmaan sanonut, mitä on sanonut. Nyt onkin kyse siitä, mitä ANTTI ON TEHNYT. Tekeminen kun on ihan eri asia kun sanominen.
Tässä tapauksessa Antti on tehnyt jotain sellaista, mitä ei kukaan ainakaan täysin heteromies tee.
...hamekangasta. Sinähän oot oikein kunnon ämmä, juoruämmä, joka supattelee, mitä sattuu päähän pälkähtään.
Hyvä RAMIRO. Kerroin vaan asian ihan miten se oikeasti on. Pakkohan se oli kirjoittaa, että asiaan saadaan selvyys. Kyllä minä voin mennä ostamaan sen hameen, jos olosi helpottuu sillä :D
Aika jännää, että nimenomaan pahimmat homovihaajat vastaavat näihin juttuihin.
Hyvää päivänjatkoa sinulle ja oikein paljon pusuja, toivottavasti näet ensi yönä märkää unta minusta hame päällä ja pyllistämässä oikein komeasti, perskarvat sun sieraimmillas.
Vastauksesi on vähän outo.!?
Olipa Antti homo tai ei, niin mitä sillä asialla speguloidaan ylipäätään ja vielä vähemmän syyllistetään poikaa, ennenkuin varmaksi asia tiedetään. Periaatteesta en pysty hyväksymään sitä, että joku julkisuuden ihminen nimitellään vaikka miksikä, vain joidenkin häntä vihaavien ihmisten taholta, vailla faktoja. Faktoja pitää esittää todistettavasti, ei vain pelkällä inttämisellä "juu mää tiedän varmaksi". Pitää lähteä siitä ajatuksesta liikkeelle, mitä ajattelisit, jos jotkut väittäisi sua itseäsi homoksi kiven kovaa.
Sinällään muuten, hyvää kesää sullekkin. "Suolopeppuasi" voisin aatella lähinnä "koivuniemen herran" antamisen kannalta, kun oot tuhma poju.
Vastaukseni oli vähintään yhtä älykäs kuin sinun vastauksesi.
Kuka tässä mitään nimittää, kerroin vaan miten asia on. Edelleenkin. En nimittänyt yhtään mitään, enkä haukkunut yhtään ketään. Kerroin vaan tietäväni Antin seksuaalisuudesta jotain sellaista, mitä täällä kovasti mietitään.
Mitä täällä pystyy esittämään todistettavasti? haloo, maa kutsuu..
Ja tuohon "mitä sillä asialla speguloidaan ylipäätään ja vielä vähemmän syyllistetään poikaa, ennenkuin varmaksi asia tiedetään" vielä, että minähän TIEDÄN varmaksi asian.
Onpas sulla paha homofobia, kun pelästyt tuollaisesta ja ylipäätään puhut "syyllistämisestä" ja niin edelleen.
Olet aika hauska ihminen. Todennäköisesti olet kunnon maajussi, landepaukku, puolikaljuuntunut möhömaha, kunnon Suomalainen mies, vaimo ruma kuin synti, iso perse ja rinnat roikkuu polvissa.
Minulla ei ole suinkaan mitään homofobiaa. Kyse on siitä, että ketään ei ole fiksua nimitellä, saatika syyllistää, ylipäätään mihinkään, ellei varmaksi tiedä. Ja, jos julkisessa foorumissa alkaa väittämään "tietävänsä" jonkun olevan homo, niin pelkkä väite ei riitä. On esitettävä vedenpitäviä faktoja. Tajuatko mies, sinunkin tietsikka voidaan jäljentää tarvittaessa IP-osoitteen perusteella. Sanotaan näin, jos totena väittämisesi onkin valetta ja joku Tuisku suivaantuukin moiseen väitteeseesi ja tekee siitä rikosilmoituksen, niin sulle tulee tosi kallis juttu siitä.
Väität minua landepaukuksi. Sorry, minä uskon, että olen tätä maailmaa nähnyt huomattavasti paljon enemmän kuin sinä. Jos olet syntynyt vuonna 1977, olen minä silloin kiertänyt tätä maapalloa ympäri, käyden kymmenissä maissa, kun sinä taputtelit vaipoissasi omaa potaskaasi.
mies77 tiedän samoin Antin "suuntauksista" ja oma lähteeni on myös 110% varma.. :) mutta en myöskään voi kertoa mistä jutun kuulin, mutta.. uskottava se vaan on.. luotettavampaa lähdettä tuskin löytyy..
Näin on. Kyllä Antti se poika vaan sellanen mies on, mutta ei siinä ole mitään pahaa. Toinen tykkää isästä, toinen pojasta.. :D
Aika hauskoja nämä homokommentit, siis Anttifanien kirjoittamat kiroukset musta kun menin paljastamaan totuuden.. haha.. ;)
Hassua matematiikkaa vaan tuo 110% :o)
Antti on erittäin karismaattinen nuori mies. Antista tykkäävät niin tytöt kuin pojatkin. Ja vaikka Antti tykkäisikin poijista, niin voi että! Jos näin on, niin toivottavsti Antti löytää aivan ihan pojan itselleen!
Hei jee tääl on yks ihminen ainaki munkaa samaa mieltä..
Tätä juuri ajoinkin takaa. Eli antaa Antin olla mikä on, ja minä kun tiedän aivan varmasti, että Antti tykkää pojista, niin antaa Antin tykätä pojista. Ja toivottavasti löytää ihanan pojan itselleen.
Ja edelleenkään en millään tavoin hauku häntä.
P.S. tuo ei ole matematiikkaa ;)