Aurinkoista perjantaita

halien kera Hänelle;)
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei sun halis tehoa.

Hän on saanut jo AITOJA haleja aamusta.

Äänestä

Tämä tuskin on mulle, mutta onhan sitä, kun joutuu velvollisuudesta halamaan ja toivoisi olevansa ihan muualla, niinkuin keskiv. iltana, joku ymmärsi taas väärin. Niin, nythän on perjantai ja olisi menoakin viikonloppuna, mutta ei vain pääse täältä luonnon keskeltä. Hienoa ja miellyttävää kesäistä viikonloppua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-J6- kirjoitti:

halien kera Hänelle;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu