Olen menossa 11.7. varusmieheksi. Monetko rintaliivit sinne kannattaa varata ja pitääkö olla vain sporttiliivejä (olisi muitakin, ei tarvis ostaa lisää)?
Voiko rintaliivit ottaa pois yöksi? Siis jos tulee hälytys ja pitää juosta tms. nopeasti...
Niin ja eikö musta ole paras väri?
Rinnat & armeija?
10
1589
Vastaukset
- jäkäri
Ei tarvi rintsikoita. :3
- Varustehemmo
Olen menossa 11.7. varusmieheksi ?
Tota, mitä sä rintsikoilla teet ? varusmies ?- woo t
manboobs dude!
- hfghfghtry
Pinkit push-upit! Nice 8)
- teka9
Näppärät sormet riittää.
- tisulikisumirri
pojat ei masturboida kun minut näätte))
- aseeeeeento!"
ota parit mukaan, mulla mukavuudesta johtuen useimmat normeja, mut aina retkillä on urheiluliivit. (: ja joo jätkät, koittakaa hillitä ittenne intissä, en jaksais kuulla mitään ehotuksia mistään siel (:
- kapteenii Kaihi
"Pojat ei masturboida kun minut näätte". Ei helevetin helevetti ole jo hiljaa tai saat kaikki meidät armeijaan pyrkijät näyttämään pöljiltä.
- tupa2
armeijassa mattruboindaann aina kun aikaa kun siellä on pakljn komeita miehiä. kuivaushioneessa minä vetelin iloisesti käteen joka yö kun sinne salaa hiivn. säkylässa olin 2004 ja oli hinoa aika ei tarvinnut olla pussit täynnä koskaan.
- Muodokas..
Meidän alikilla oli mustat urheiluliivit, kun se vaihtoi rättivarastolla myös päällä olleet vaatteet. Ei ollut mitkään ihan pienet tisut, ehkä C-kuppi.
Pojjaat katsoivat tietysti silmät suurina ja miehethän on nähnyt naisen ilmankin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle152151Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631465Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1061439Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A61302Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681275Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001184Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell731124Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311067Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.301059En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521046