elikkä siis ollaa harrastettuu seksii reilut puol vuotta. ensin se oli aivan mahtavaa, mutta nyt se ei enään niin nappaa. oon saanu orgasmin kerran pari yhdynnän aikana ja siis olen nainen. mutta muuten mies hoitanu muuten loppuun. nykyyään se ei vaan tunnu niin hyvältä kuin ennen. jotenka oon miettiny et oonko nii tottunu siihe kokoo ettei enää tunnu missää? et onko jätkällä oikeesti liian pieni vai tehäänkö jotai väärin? jos voisitte auttaa nii se olis helpotus. en viitti puhuu jätkän kans tästä asiasta ku se on vähä muutenki et sil on pieni.
apua? jätkällä liian pieni?
kissa ;)
41074
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No siis jos tää on ihan oikea kysymys niin hiero yhdynnässä samalla omaa klitoristasi, opeta miehesi nuolemaan ja harrastakaa paljon esileikkiä, hierontaa, suuseksiä yms. Eli opetelkaa tekemään toisillenne hyvää. Siinä se. Jos olet saanut aiemmin panossa orgasmin niin ei varmaan ole kalun koosta kiinni nautinto, harva noita saa koskaan. Jos ei siltikään muutamassa kuukaudessa tunnu niin ongelma on kemiassa (ei koossa) eli voipi olla ettette ole ikuisiksi ajoiksi tarkoitettu toisillenne.
N31
Se on ihan normaalia, että tuossa vaiheessa suhdetta ämmä alkaa pihdata.
taas netis inisee näitä mitään osaamattomia puutarhanhoitajia.
Mieti ensin mitä itse teet väärin,tai siis teetkö ylipäätänsä yhtikäs mitään....
Olen n. 50 v nainen. En ole löysä. Minulla on ollut muutama pitkähkö parisuhde elämäni aikana, pihdannut en ole mieheltäni koskaan, mutta täytyy sanoa että peniksen koolla on tosiaan väliä. Seksinautinto on aivan erilainen isokaluisen miehen kanssa. Mulle on käynyt myös niin että olen myös pettänyt pikkumunaista miestä koska seksi on ollut näiden kanssa pikkasen vaisua ja pliisua. Tosin kuten tossa edellä joku sanoi että on muutakin seksiä kuin pelkkä yhdyntä, kyllä kait niillä ja seksileluilla pärjää, ja rakkaudellla tietty. Mutta valikoin nykyisin seksikumppanini peniksen koon mukaan. Näin se ainakin minulla menee.