Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Koska otit lastit suuhun ekan kerran?

Mä en oo vielä ottanu, mut kundikaveri haluais... Ollaan 21 molemmat.
193718
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Ei kai iällä ole sen kanssa mitään tekemistä. Kysehän on siitä mitä haluaa tai on valmis tekemään toisen puolesta. Ja siitä että kiihottaako se toista osapuolta.

Jos et halua niin ei sinun ole pakko koskaan ottaa. Kannattaa yhdessä keskustella että mitä toinen haluaa ja mitä on itse valmis tekemään. Itse olen valmis tekemään myös mielestäni epämiellyttäviä asioita jos toinen osapuoli on valmis johonkin mistä itse pidän.

Äänestä
  • Sä aattelet ny liian syvällisesti. Meitä vaan kiinnostaa tietää miten muut on tehneet. ;)

    Äänestä

ja aloittaja on siis "nainen"??

Äänestä
  • Ikuinen tyttö ;)

    Äänestä

jos kundikaveri haluu ottaa lastin suuhun niin mikäs siinä. senkun homostelette.

Äänestä
  • Höpsö! Ollaan ihan heteropari.

    Mulla on pari suunnilleen samanikäistä kaveria ja toinen alotti suuseksin jotai 15 vuotiaana ja toinen ei haluakaan.

    Äänestä

  • sui kirjoitti:

    Höpsö! Ollaan ihan heteropari.

    Mulla on pari suunnilleen samanikäistä kaveria ja toinen alotti suuseksin jotai 15 vuotiaana ja toinen ei haluakaan.

    No mä aloitin suuseksin antavana osapuolena 35 vuotiaana ja 36 vuotiaana nielin ekan kerran, joten sulla ei oo vielä mikään kiire :D

    Äänestä

no siis ihan ekalla kerralla, 17vuotiaana, tuli nieltyä. suoraan suuhun vaan ja koko satsi tuli nieltyä.

Äänestä

Olin itse 15v, se on ihan ihmisestä kiinni.. poikaystävä oli tosin muutaman vuoden minua vanhempi :)

Äänestä

Olin 9. luokalla ja jätkä oli mun luokkakaveri :D

Äänestä

Ja, jos kundi ei suostu suutelemaan kun omat mehut kun ovat suussasi, niin hän ei ole imemisen arvoinen. Seksi on yhteinen nautinto.

Äänestä

Itse olin 17 ja poikaystäväni 18. Otin häneltä vain yhtenä iltana suihin ja sitten se sanoi että se tulee ihan just, olin siinä samalla sitten että" mmm koitetaanpas".

Ja tykkäsin ;) kiihottavaa. Oli sen ilme kyllä melko ihaileva ja tyydyttynyt sen jälkeen :)

Äänestä

Olen 21, poikaystäväni vuotta vanhempi. Ollaan seurusteltu reilu 2 vuotta ja itse asiassa eilen annoin laueta suuhun ensimmäisen kerran, nielin myös. Mitenkään kovin hyvällehän se ei maistunut, mutta edellistä kirjoittajaa kompaten: kiihottavaa se oli. Joten jatkossa suuhun vaan kaikki. ;)

Äänestä

Olin kuukautta vaille kuusitoista. eli viime vuonna.

Äänestä

Kun mies ekan kerran laukesi suihinottaessa. Eli joskus kuukausi sitten. Minä 18, mies 21v.

Ei se millekään maistunut, mutta hyvä kokemus oli. :) Olen aina niellyt, ja varmaan tulen aina myös nielemään.

Äänestä
  • Juuri näin.

    Mies nauttii kun nainen nielee!

    Äänestä

joo.. olin 13v :)

Äänestä

nainen joka nielee voi viedä miestä niin kuin pässiä narussa, se joka nielee on pomo.

Äänestä

taisin olla 15

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sui kirjoitti:

Mä en oo vielä ottanu, mut kundikaveri haluais... Ollaan 21 molemmat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu