dvd:t PS2 konsolilla

olen ostamassa MP elokuvva ghostrider mutta en tiedä näkyykö se ollenkaan tai musta valkoisena ps2 konsolilla mistä tiedän ettei tule vika ostosta ja tilaan sen netin kautta?
1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kyllä pelaa pleikkari 2:lla ja pelaa väritkin, jos sulla on tavallinen pleikkarin mukana tullut piuha tai s-video piuha.Ja aluekoodi on oikea koska kyseessä no ruotsalainen leffa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puppe kirjoitti:

olen ostamassa MP elokuvva ghostrider mutta en tiedä näkyykö se ollenkaan tai musta valkoisena ps2 konsolilla mistä tiedän ettei tule vika ostosta ja tilaan sen netin kautta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu