Vaimosta tuli kiihkeä sekstaaja synnytyksen jälkeen

Ei haittaa :)

Vaimo ei aloittanut pillereitä ja nyt hänellä ovat himot ihan tapissa. Voiko pillerien lopettaminen vaikuttaa näin paljon vaiko synnytys/hormonit?

Luulin jo, että meidänkin suhteesta tulee sellainen kuin niillä onnettomilla. Onneksi kuitenkin kävi näin. :D

7

283

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pilleritönnainen

      Synnyttänyt en ole, en osaa siihen kommentoida, mutta pillereiden lopettaminen totisesti vaikuttaa halukkuuteen. En minä ikinä haluton ole ollut, mutta kun e-pillerit jätettiin pois ja vaihdettiin ehkäisy takaisin pelkkiin kondomeihin, on haluamisen fyysinen puoli ihan eri luokkaa kun hormonikuurilla ollessa. Kiihottuu ja kostuu selvästi paremmin, saa useammin orkkuja jne.

    • Banomiäs

      joo se aikansa haluaa sitä sun pientä munaa, kun te sitä kotista leikitte, niin kuuluuhan se rooliin, että teeskennellään muka onnellista punkassakin orkkuinensa kaikkinensa ja huudetaan niin että kylä raikaa;) Mutta Kohta alkaa pihtaus ja sen OIKEAN MIEHEN ETSINTÄ.
      Ei hätää: ei sun synnyttänyttä lehmääs kukaan halua, kun oikeilla panomiehillä on lapsettomiakin kauniita naisia tarjon;) Joku saattaa naida sitä jos ei ole känniltään ehtinyt kunnon laatupillua hakeen - se palauttaa sen sulle kuitenkin vähän spermattuna.

    • Nauti ; )

      Kyllä pillereiden lopettaminen vaikuttaa joskus noin paljon. Nyt vaimosi (ilman pillereitä) on ihan oma itsensä. Ärtyneisyyskin usein vähenee, tosin vauvan syntymän myötä varmasti väsyneempi..

    • pilimiehille tiedoks

      huoraa joka akka...vieras muna kelpaa aina mammoille...tiedän kokemuksesta, koska annan niille usein sitä vierasta kyrpää!!

    • jk

      vai nin

    • vieras muna

      sama epävarma kloppi taas kirjoittelee.

      Heh...mene seksuaaliterapeutille!

    • tumppu-isä

      Minusta tuli kiihkeä runkkaaja sen jälkeen kun akka porsi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      34
      1982
    2. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      177
      1934
    3. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

      Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
      Maailman menoa
      392
      1822
    4. Mies profiloin sinut

      Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
      Ikävä
      216
      1258
    5. Nostetaanko nainen kissa pöydälle?

      Ja selvitetään nämä tunteet?
      Ikävä
      92
      1133
    6. Kiantama kartelli

      Onko alhaisempaa kuin toimia ensin kartellissa ja lopuksi koittaa pelastaa nahkasa vasikoimalla muut kun jää kiinni? Eip
      Suomussalmi
      34
      990
    7. Unohdettu parannuksen kaste

      Kuinka kauan kestää helluntailaisten kastekoulutus ja onko se tosiaan parannuksenkaste koulutusta ?
      Kaste
      693
      935
    8. Oletko ollut *ittupää

      Siinäpä se kysymys eli oletko ollut *ittupää hänelle? Miksi?
      Ikävä
      95
      775
    9. Kiantama oy

      Tämän päivän uutiset.....https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012036470.html.
      Suomussalmi
      15
      708
    10. Haluaisin nähdä ja tavata sinut mies

      Vielä tässä elämässä.
      Ikävä
      32
      694
    Aihe