töihin siitä

Menehän töihin siitä.
Akkaskin häipy kersasi kanssa, ihmekös tuo...
Jimihän se on?? Se kersas? :D
2142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

akkas ja kakkas pärevakkas .. onko työ jotain syötävää..Jeps..:D

Äänestä

Töihin,töihin, tulee se uni silloin, ei tarvii öitä valvoa ja täällä kupeksia , hörhö. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


töihin kirjoitti:

Menehän töihin siitä.
Akkaskin häipy kersasi kanssa, ihmekös tuo...
Jimihän se on?? Se kersas? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu