Rauhalahden tallista kiinostunu

Miten paljon maksaa rauhalahden ratsastuskoulussa tunnit?
4146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

rauhalahden tunnit maksaa 20 euroa kannattaa tulla se on tosi hyvä talli

Äänestä
  • nii on! kävin siellä ratsastamassa ja oli tosi hyvä talli ja ope. hepat oli ihanan levolisia tuun varmasti alottamaan siellä tunnit. mä menin jarvilla. voitko kertoo millanen pilleri on ratsastaa? ja hypätäänkö jatko-2 tunnilla esteitä?

    Äänestä

Osaatko sanoa mitä tarkoittaa PM tuntikalenterissa?

Äänestä

mipo96// Ei ole kokemusta, ja joo hypätään
tietämätön// perusmerkkiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mipo96 kirjoitti:

Miten paljon maksaa rauhalahden ratsastuskoulussa tunnit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu