Millaisen aluksen kykenet kuvittelmaan...

On se magiaa silloin, kun sellaisen näkee oikeasti, mutta ei se ole mahdollista ellei sellaista oikeasti ollut vain onko?
Ei, älä murru tietokoneen piirto-ohjelmastasi irti, Unicefin harhat ja uni-näyt kuuluvat lähinnä vanhuksille.
154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sää kyllä tarviit jonkuun ammattilaisen apua...

oon muuten kirvesmiäs...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Universal CEEF kirjoitti:

On se magiaa silloin, kun sellaisen näkee oikeasti, mutta ei se ole mahdollista ellei sellaista oikeasti ollut vain onko?
Ei, älä murru tietokoneen piirto-ohjelmastasi irti, Unicefin harhat ja uni-näyt kuuluvat lähinnä vanhuksille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu