Tarvitsisin hevoskuvia virtuaalisivuilleni, mutta ongelmana on: tahtoisin kopioida Ekaterina Druz: in kuvia, mutta en onnistu siinä! En ymmärrä miten kopioin sieltä! :( Osaan kopioida kaikkialta muualta, mutta koska kyseessä on englanninkielinen sivu, on kaikki minulle tuplasti haastavampaa! Eli napsautin hiiren oikeanpuolista, ja painon " settings " tai jotain tollasta. Oliko se oikein? Auttakaa, miten kopioin sieltä? Toinen kysymys: Kertokaa tosi hyviä kopiointisivuja! Tiedän Jenny k, ja tälläset :D
Kaipailisin apua :)
4
217
Vastaukset
Tohon ekaan en osaa auttaa, mutta tiedätkö Alegren? Tosi hyviä kuvia =)
Osoite: kopiointialegre.webs.com- Neppatyrylinu
Kiitos paljon Alegren kopiointisivuista, kuvat oli kivoja! :)
- Neppatyrylinu
Lisää vaan kopiointisivuja & voisiko joku auttaa ekaan kysymykseen? :)
Turhauttaa odottaa kauan! :D Pliis sekä kiitos - Sarkku!
Painat hiiren oikeaa näppäintä, ja klikkaat sitten joko Save image as... tai Tallenna kuva nimellä. Sitten panet haluamallesi kuvalle nimen, ja klikkaat tallenna. Niin kuva tallentuu koneellesi. Muista huomioida minne osioon tallennat sen, niin sinun on helpompi löytää se uudestaan! Kannattaa muistaa myös kuvalle panemasi nimi. Sitten menet muokkaussibuillesi. Jos haluat lisätä kuvan Kuvagalleriaan, niin lue tämä. Mutta jos et, niin hyppää yli, niin opastan, miten voit lisätä kuvan tavalliselle sivulle.
Kuvagalleriaan. Menet sinne muokkaussivuiltasi. Sitten painat Valitse tiedosto, ja etsit oman kuvasi. Vaikkapa nimen perusteella. Sitten se tulee vihreänä tekstinä Valitse tiedoston alapuolelle. Voit lisätä monta kuvaa kerralla, tekemällä tämän yhä uudestaan ja uudestaan, kaikilla kuvilla, joita haluat lisätä. Sitten kun kaikki haluamasi kuvat ovat siinä painat lisää. SItten kaikki tulevat siihen.
Tai, jos haluat lisätä kuvan tavalliselle sivulle: Otat sen vuori, tai maisema kuvan tavalliselta muokkaussivultasi, tai siis klikkaat sitä. Sitten painat Selaa Palvelinta, ja Uusi tiedosto. Sitten etsit kuvasi, ja painat Avaa. SItten klikkaat kuvan sellaista neliötä, ja se tulee siihen tallentamallasi Tiedostonimellä. SItten klikkaat Lisää, ja kuva on siinä. Valmis! Toivottavasti autoin, mutta mielestäni Ekaterina Druz, on aivan samanlainen kopioisa kuin kaikki muutkin sivut, tässä vielä kopiointisivuja, en tiedä tiedätkö nämä jo, mutta kuitenkin:
- Kopiointisivu Alegre
- Vapaastikopiointisivu By: Tijuana
- Zuzule (Hanki lupa!)
- Jenny K
- Ekaterina Druz
- Vikarus
- Paperiliitin
Toivottavasti autoin! Kiitos!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031090- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait228761Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies87734Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22688