suositteletko cybergun famas f1 asetta

airsoft dude 122222

olen katsonut FAMAS F1 keskustelusta, että onko ase kunnollinen ja siellä oli paljon hyviä asioita ja myös vähän huonoja joten kysäisen vaan suosittelisitteko
kyseistä asetta kyllä ja ei vastaukset riittävät

20

224

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • airsoft dude 122222

      ja tämän avulla teen lopullisen päätöksen ostaa aseen

    • -AK47beta-

      kyllä,mut en oo kokeillu asetta,mt kyllähän se cybergunin laatu nyt tiedetään,parastahan se on jos pitää huolen aseesta. Suosittelen.

    • m_a_t_t_i_s

      ei

      • famas ei hyvä

      • softäijä14

    • jebaaaaa

      Itekki mietin samaa, miten pitkälle kantaa?

    • Kandeis!!!

      itellä on gybergun FAMAS ja on muute hemmeti hyvä peli:D....
      kannattaa ostaa!!!!!!

    • softari 69

      Jos jollain oikeasti tietoa famaksesta niin kertookaikki /- puolet!:)

      • abdullahi6666

        Siinä on hieno kuituvahvisteinen mäntä, joka on iiiiiiiiso plussa. Mutta tulinopeus on paska. Suunnilleen 6-7 laukausta sekunnissa.


      • kyllä

        famas on hyvä ase mul on se oon tyytyväinen ainoo huonopuoli on että kantokahvaa ei saa pois mut muute on hyvä


      • JIHAD!
        kyllä kirjoitti:

        famas on hyvä ase mul on se oon tyytyväinen ainoo huonopuoli on että kantokahvaa ei saa pois mut muute on hyvä

        Saa sen pois. Ase on vain helevetin ruma ja epäkäytännöllinen silloin.


    • softaajatöttöröö

      Puhumattakaan nihkeästä ver1 gearboksista. Pidemmälle pääset kun ostat vaikkapa Cyman täysmetallisen ak-47 jo VALMIIKSI viritettynä. Sentään ver3 gearboksi.

      • abdullahi6666

        Mikä vika Ver1:ssä?


      • softaajasprölölöö
        abdullahi6666 kirjoitti:

        Mikä vika Ver1:ssä?

        Osia et löydä juurikaan mistään. Laatikon muodon vuoksi se ei tule kestämään kovempia jousia.


      • abdullahi6666
        softaajasprölölöö kirjoitti:

        Osia et löydä juurikaan mistään. Laatikon muodon vuoksi se ei tule kestämään kovempia jousia.

        No mitä osia sitten muka tarvisit?


      • Softaajatittidii
        abdullahi6666 kirjoitti:

        No mitä osia sitten muka tarvisit?

        Vaikka mitä kun viimein pättävät sopimuksen irtisanoa. Ja moottorikin on omalaisensa, jossa ei sattumoisin ole vääntöä nimeksikään.


      • jomppa1234321
        Softaajatittidii kirjoitti:

        Vaikka mitä kun viimein pättävät sopimuksen irtisanoa. Ja moottorikin on omalaisensa, jossa ei sattumoisin ole vääntöä nimeksikään.

        Moottori on melkein, kuin tavallinen short-mallinen, mutta sen akseli on lyhyempi, joten normaali short-moottori ei ihan mahdu. Mutta teräsviilalla ja rautasahalla saa normaalista short-moottorista helposti sopivan. Rattaat on terästä, joten niitä tuskin tarvii vaihtaa ja mäntä ja sen pää on samanlaiset, kun ver.2 ja ver.3. Muilla osilla ei niin ole väliä. Pistää hivenen verran heikomman jousen, niin varmistaa kuortenkin kestävyyden.


    • ostakaa FAMAS F1

      mulla on toi famas ollut jo 2 vuotta ja toimii vieläkin hyvin!!!!suosittelen ostamaan

    • Evyghgjh

      Käykö sähkö gybergun famasiin m4 lipas

      • JIHAD!

        No ei käy vieläkään!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      277
      17688
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      24
      5676
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      123
      2642
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      17
      2162
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1795
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      1047
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      973
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      32
      941
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      941
    Aihe