Tällai puol vuotta ennen kortin saamista oonostamassa mopoa, myyjänä olis yks tuttu.
Haluaisin kuitenkin puolueettoman mielipiteen, onko hinta (1900e, saatan kyl saada tuttavuusalennusta, sillon hintana n 1750) sopiva 8700km ajetulle 2009 vm olevalle mopolle?
saako sitä enää myytyä eteenpäin, (jos käy niin ettei pikkuveljelle tartte antaa).?
mopoa vähä viritelty, ku jo kuulemma kaupassa sano ettei kulje ylämäkeen kunnolla, kuristukset otettu pois, joten kulkee melki 70km/h, (oon ite testannu).
Mielipiteitä, kannaattaako ostaa:)
ostamassa aprilia rx-ää, mielipiteitä hinta-ajokm-suhteesta
mopotyttö :D
0
101
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh741943Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971673- 1481240
- 59688
- 201675
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6646- 55571
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako192556- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462