Kyllä Sebastian katseli tyynenä

12+3

ja kiinnostuneena Janican peti puuhia norjassa eikä yhtään moralisoinut, Mikaelin ja Annikan puuhat oli sille mitä suurin järkytys, koska M ja A ei ole naimisissa ja tunteneet toisensa vain 11 viikkoa. Jaican paneskelu oli Sebastinanib silmissä sallitavampaa näköjään vaikka Jja R eivät ole naimisissa jaolivat tunteneet 6 tuntia. Nyt alkaa vahvistumaan se mitä olen pitkään epäillyt Sebastian on ihastunut Janicaan ja on koko ajan yrittänyt pelata Mikaelia pihalle Annikan sai jo huonoon valoon. Tuo jatkuva asukkaiden houkuttelu sääntöjä rikkomaan muka rajojen kokeiluilla alkaa olla jo pirun tympeää.

12

269

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hklöpoiuyt

      ´´Nyt alkaa vahvistumaan se mitä olen pitkään epäillyt Sebastian on ihastunut Janicaan ja on koko ajan yrittänyt pelata Mikaelia pihalle Annikan sai jo huonoon valoon.´´

      oli miten oli mutta fakta on se että Sebastian on AINOA asukas joka oikeasti ansaitsee tuosta jengistä sen 50000e!

    • 1234567890+

      ei ansaitse, ja onhan sebu itsekin sanonut että jos pääsen finaaliin niin lähden talosta ennen voittajan julistamista, mielenkiinnolla odotan pettääkö tämän lupauksensa.

    • Sebuliini

      Totta kai Annikan ja Mikaelin puuhat järkytti Sebastiania, kun se raukka on niin ihastunut Mikaeliin. Miksu vihjaili jo aika alkuaikoina, että joku talolaisista (ei tark. Janicaa, eikä Annikaa) on ihastunut häneen, mutta ei ymmärrettävistä syistä paljastanut nimeä.

    • iddioti

      --ja kiinnostuneena Janican peti puuhia norjassa eikä yhtään moralisoinut...--

      sinä kirjoitustaidoton tolvana jaksat meuhkata täällä päivästä toisen.

    • Niinpä on

      Joskus tuntuu ettei Sebastianilla ole "kaikki inkkarit kanootissa"-
      Pois ovat lähteneet intiaanipäällikkö Panis Ku Sais ja hänen vaimonsa Aina Raskaana.

    • Sebun periaatteet

      Ramihan täräytti eilisessä lähetyksessä minusta Sebastianille aika nokkelasti ja Sebastian ei oikein osannut sanoa mitään....Rami kysyi terävästi jotenkin tähän tapaan: "kuinkas sää näitä videoita ny pystyt kattomaan"??
      Rami viittas siihen mököilyyn, mitä Sebastian on aikaisemmin pitänyt, kun talossa vähänkin on välähtänyt jotain eroottista materiaalia. nyt kun näkyi kaverinsa Janican kiljuntaa peittojen alta Sebastian tapitti uteliaana silmät isona kuin lautaset.
      Jotenkin on alkanut tuo Sebastianin ylimielinen soutaminen ja huopaaminen ärsyttämään. Osa toki menee hänen nuoruutensa piikkiin. Nuorenahan tuollainen periaate-eläminen saattaa hiukan lähteä lapasesta kun asiat otetaan liian vähän tosissaan. Luulen, että Sebukin rauhoittuu, kunhan ikää ja kokemusta tulee lisää ja huomaa, että tässä maailmassa pärjää, kun asioitten kanssa vähän luovii, eikä ole aina periaatteittensa kanssa joka paikassa suuna ja päänä. Näin on monelle vastaavalle tyypille käynyt ja elämä ja tyyppi on muuttunut oikealla tavalla paljon rennommaksi.

    • Emmatamma

      Sebastian ei alussa tiennyt ketä siellä peiton alla oli, ja kysyikin, että ketä nuo on.
      Voi viattomuuden ylistys! Nyt Sebastian kyllä tietää mikä Janika on, mutta ystävyys on kummallinen juttu. Se on varmaan sitä, että henkilökemiat natsaavat.
      Janika arvostaa Sebastiania siksikin, ettei ole tälle mikään seksiobjekti, mikä hän luullakseni on muissa miessuhteissaan ollut.
      "Nuuskamuikkunen" Rami on ihastunut Janikaan, mutta tunne on ilmeisesti aivan yksipuolinen. Eikä noita tilanteita voi verrata, siis pihalla esitettyyn inhottavaan pornoon ja klipistä nähtyyn inhottavaan Janikan ja Roberton väliseen sutinaan.
      Edellämainittu oli tahallista ilkeyttä tuotannon taholta. Panna nyt joku akan vornikka levittelemään persettään toisen naaman eteen.

    • jatkuuko ystävyys

      Niinpä niin, erittäin tiukkapipoinen Sebastian ja erittäin vapaamielinen Janica tulevat hyvin toimeen keskenään. Eikös niillä ollut tulevaisuuden suunnitelmssa tehdä yhteinen matkakin Norjaan, Janican viimeisintä ihastusta, Robertoakin on tarkoitus tavata.

    • klöähjuyt

      ´´Niinpä niin, erittäin tiukkapipoinen Sebastian ja erittäin vapaamielinen Janica tulevat hyvin toimeen keskenään.´´

      joskus vastakohdat täydentävät toisiaan mun mielestä Janica ja Sebastian ovat oikein suloinen pari

    • Liian ristiriitaista

      Muitakin Sebastianin tavoin käyttäytyviä tuulellakäyviä tuulimyllytyyppejä löytyy.
      Ts.Välillä myllynlavat pyörii tuonne viuhuen, sitten ne vaihtaakin suuntaa ja pyöriikin iha eri suuntaan.
      Pentti Oinonenkin vastustaa homoseksuaaleja, mutta vain ainoastaan tanssimassa linnankutsuilla.Muuten näitä kuulemma kuuluu moniakin hänen ystäväpiiriinsä.
      Hän jopa vuokrasi talonsa lesbopariskunnalle ja kehuu näitä ihaniksi ihmisiksi.
      En ymmärrä tälläisiä ristiriitaisia ihmisiä.Joihin Sebastiankin kuuluu.
      Tuhisee ja äyskii talossa toiselle stripparille ja toisen samanlaisen kanssa on kuin "paita ja peppu"Moralisoi talossa nuorta lempivää paria"ystäviään"Mikaelia ja Annikaa.Mutta tapittaa televisiosta "ystävänsä"Janican lempimistä norjan bb.talossa, moralisoimatta sitä vähääkään.
      Sebastianin bi.seksuaalisuus ja usko Kristukseen, näidenkin yhteensopivuus jo ihmetyttää monia.
      Mitä tälläisestä pitäisi ajatella?Moralisoidaan korostetun kauhistellen ja sitten taas yhtäkkiä moralisoinnin kohteeksi joutuneet samat asiat on ihan ok.
      Näin moralisoi homoseksuaaleja "Jeesusteli" puheissaan myös vuosikaudet Nokiamission johtohahmo Markku Koivisto.Kunnes hän paljastui itse nolosti inhottavista homoseksuaalisista sekoiluistaan.Joita oli harrastanut jo kauan.
      Onkohan tälläisillä ihmisillä tosiaankin ns."kaikki inkkarit kanootissa"
      Tietävätköhän he edes itse, miksi käyttäytyvät näin ristiriitaisesti.

    • venähtääkö naama

      Haluaisin nähdä Sebastianin naamataulun kun se näkee viime vuoden sexhibition messuilta hyvästä ystävästään Janicasta otetut kuvat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      74
      1933
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      97
      1673
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      148
      1230
    4. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      59
      688
    5. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      198
      662
    6. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      6
      646
    7. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      55
      561
    8. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      191
      553
    9. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      46
      498
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      37
      462
    Aihe